Konu: atiye 8
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

atiye 8

Post #1

atiye 8slm herkese atiye 8 kadığı yerden devam nurten hanım bana bakarak hoş bulduk atiyecim dıyerek gülümsedi doğruldu ve bana dizlerşnşin üzerine uzanmamı istedi okadar cok hecanlanmıştımki nurten hanımın bana ne yapacağını merak ediyordum dilerine uzandım kızıl saclarımı okşuyor gözlerime bakıyordu gilimsiyordu başına dudaklarıma eğip dudaklarımı ufak öpücüklerle konduruyor önce üst sonra alt dudaklarımı öpüyordu okadar yumşak öpücüklerdiki beni benden alıyordu pembe rujunun tadını alabiliyordum yavaşca dilini ağzıma sokup dili ağızmın icinde yılan gibi dolanıyordu bir eliylede göğüleri okşuyordu harika bir şekilde zevk alıyordum gercekten harika öpüşüyordu bluzumu yukarı kaldırıp cıkarda gri üzerinde pembe öpücüklü sutyenime bakıp cok hoş sütyenin var dıyerek gülğmsedi bellime biraz kadırdı ve sütyenğmi söktükten sonra göğüs uçlarının diklediğini görünce hmm cok sexymiş diyerek gözlerime bakıp uçlarını iki parmağıyla tutup cekmeye başladı canım acıyordu ama umrumda deyildi cok hoşuma gidiyordu göğüslerimle cok güzel çekilde oynuyor canımı acıtıyordu bu beni daha zevke gelmeme sebep oluyordu sonra diliyle göğüs uçlarımla oynuyor ama emiyordu bu beni deli ediyordu göğüsüm üzerinde daireler ciziyor beni cıldırtıyordu bir eliyle kot pantolonumun dügmei acıp ellini iceme sokup kilodumun üzerinden beni okşuyordu ben se zevkten inliyordum benımle öyle bir şekilde sevişiyordu ki hiç acelesi yoktu buda beni deli ediyordu yavaşca göğüsleri emmeye başladı okadar güzel emmiyordu ki ben nurtenin dizlerinin üstünde kıvrılıyordum zevkten ama emmerken canımı acıtmadan emmiyordu harika gercekten o an gözleri kapatıp sadece inliyordum baya emdikten sonra beni ayağa kaldırıp kot pantolonumu aşağı indirdi bende tam cıkardım benim vucudumu süzüyor bacaklarımı okşuyordu gri üzerinde pembe öpücüklü kilotum ıslandığı belliydi atiye okadar ateşli olacağını düşünmemiştim diyerek gülümsüyordu bana bakarak bende kendisine bende senin okadar güzel sevişeceğin aklımın ucundan gecmemışti diye cevap verdim ayağa kalkıp beni koltuğa otturdu tekrar dudaklarımdan öpmeye başladı harikaydi her yerimi yalayarak aşağı inmeye başladı kilotumu aşağı indirerek o güzel amcıgım artık nurten hanımın önündeydi önce amcığımı izledi sonra parmağını üzerinde gezdirmeye başladı yacaşca ağzını amcışıma yaklaştırdı öpmeye başladı amcığımla öpüşüyordu bende zevten dört köşe oluyordum sonra dilini içime sokmaya başladı offffffff ben deli oluyordum diliyle beni sikiyordu sonra göt deliğimi emmeye başladı baya yaladıktan sonra isaret parmağını icime soktu yavaşca sokuyordu bende sesli sekilde inliyordum sonra ağzını amcığıma dayadı parmağıyla göt deliğimı sikiyor diliylede amcığımı delile gibi yaalıyordun ben inledikce hızlanıyordu bende artık dayanamıyordum nurten lutfen daha hızlı daha hızlı dıye bağırıyordum kadın hızlandıkca hızlanıyordu hem sikiyor hemde yalıyordu bu beni cılgına çevirmişti daha fazla dayanamayıp boşalmaya başladım ben titreerek boşalırken nurten dilini içime sokup cıkarıyordu birden nurtenin başından tutup lutfen dur diye bağırdım bana bakıp gülüyordu sen bana yaparken iyiydi deyilmi diyerek gülmeye başladı bene nefes nefeseydim gercekten harikasın nurten hanım diyerek nefen alışımı düzetmeye calışıyordum nurten üzerime uzanarak beni sardı ve öpüşmeye başladık atiye bana yaşattığın bu zevk icin sana tşk ederim bende bende sana tşk ederim nurtenim diye cevap verdim nurtene baktım nurten hanım benimşe duş almak istermisın diye sordum evet cok isterim dedi ayağa kalkıp yatak odama gectik nurtenle duşumuzu öpüşerek birbirimizi okşayarak aldık ben kedimi yatağa cıplak şekilde bıraktım nurtende gelip yanıma uzandı beni sardı ve öpmeye başladı iyiki seni tenıdım atiye diyerek bende iyiki seni tanıdım nurten hanım dedim nurten le baya sohbet ettik zaman su gibi akıp gidiyordu bizim yataktan cıkmak gibi bir niyetimizde yoktu cok mutluyduk daha önce tanıdışım ruh gibi kadın yok olmuş yerini cok hoş sohbetti olan bir kadın gelmişti sohbetimizi bölen sey nurtenin telefonuydu nurten yataktan kalkıp ağır adımlarla salona gitti telefonu alıp yatak odasına geldi ve cevap verdi arıyan ailesimden birileriydi konştuktan sonra nurten hanım hayırdır sıkıntımı var dedim yok atiye eve nezaman geleceksin diye soruyorlar hm anladım bana tekrar sarılıp başını göğsume koydu biliyormusun atiye efendim nurten hanım diye cevap verdim bugun bu şekılde uyumak istşyorum dedi bende uyuyabilirsin nurten hanım atiye nurten de hanımı kadıralım artık dedi bende olur kız kadıralım dedim gülüşmeye başladık kız nurten kocan seni böyle vucudunun hertarafının moradığını ya görürse dedim oda görmez nasıl görmez kız dedim cünkü kocamla uzun zaman önce boşandım dedi gülmeye başladık nurtenin saclarını okşarken nurten gözleri kapanmıştı biraz yorulduğu belliydi 65 yaşında kadındı normeldi bende bende kendi kendime benim deyisen hayatımı düşünüyordum hayatımda 3 kadın vardı nagihan meltem nurten ve ben cok mutluydum ve mutlu ediyordum düşünürken bende uyuya kalmıştım bizi uyandıranda nurtenin telefonuydu kim diye sordum cocuklar kesin merak etmislerdi ret etti biraz durdu kendi aradı efendim oğlum dedi ben esma teyzendeyim dedi tamam selamı söylerim tel kapattı nurten offf negüzel uyumuştum dedi bende kız nezaman istersen gel uyuruz dedim gercekten mi atiye benimle tekrar olmak istermisin tabiki kız canım benim diyerek bana sarıldı beni öpmeye başladı suan benim artık gitmem lazım ddedi olur dedim yarın sabah beraber kahvaltı yapabilirmiyiz dedi olur nurtencim ama sabah gittiğimiz yer olmasın olur atiyecim nerde kahvaltımız yapalım dedi bende bilmem sen neresi dersen sahilde güzel bir kafe var orda yeriz dedi bende konum atarsın gelirim dedim tamam dedi öğle yemeği yeriz belki erken kalkamadım dedi bende gülerek olur dedim 12 30 da diyelim dedi tamam nurtencim rujunu üstünü düzeletti kapıya kadar eşlik ettim dudaklarımdan öpüp yarın görüşürüz diyerek cıktı cok mutlu bir şekilde yatak odama gittim uyumak istiyordum ama uyuyamıyordum harika bir gündü nurten gibi yaşında bir kadinla sex yapmıştım deyişik bir duyguydu aradan 1 30 saat gecmişti hala yaşadıklarımı düşünüyordum uyuya kalmışım uyandığımda saat 11 20 gibiydi siyah taytımı altınada mor kilotumu giyip üzerine kısa atletimi giydim beyaz salaş bluzumu giydim bayaz spor ayakıbımı giyip cıktım evden araba binip sahile doğru gidiyordum saat 12 15 gibiydi ama hala nurtenden ses yoktu konum atmamıştı arabamı sahila cektim ve nurteni watsaptan arardım alo alo nerdesin kız dedim ben sımdi kafeye geldim atiyecim dedi konum atsana ozaman tamam kız atıyorum simdi dedi kapadık telefonları konum gelmişti baktışımda 10 dakikalık yol vardı kafeye yetişmem icin diye mesaj attım tamam canım bekliyorum sen iste yemekleri ben gelene kadar dedim nelerden hoşlanırsın ona göre isteyim seninkini seninkinin aynısı olsun dedim olur dedi ben de yolla cıktım kafeye yetismistim etrafa bakındım nurtenin yanına doğru yürüdüm ayağa kalkıp hoş geldin atiyecim diyerek oturduk hoş bulduk kafe cok güzeldi nasıl beyendin kafeyi eve harika bir yer seçmişsin dedim kusara bakma gec uyandım kusura bakma önemli deyil canim bende gec uyandım dedim ve gülüştük bugun cok güzelsin nurtencim tşk ederim sende öylesin nurten kolsuz diz altına siyah kırmızı cıcek desenli elbise giymşti sacalarını topuz yapmış gözlükleri ayarı bir güzel durmustu krem renkli topuklu ayakıbı giymisti gercekten cok sexydi yemeklerimiz gelmiş hem yemek yiyor sohbet ediyorduk meltem hanım bizi öyle görse ağzı acık kalırdı dedim aman kız bizi öyle ne görsün nede duysun istemem dedi haklısın nurten bende istemem baya sohbet ettikten sonra yemeğımizi bitirmiş kahvelerimizi istemiştik cok iyi vekit geçiriyorduk nurtenle bana hayatının nekadar sıkıcı oldugundan en mutlu olduğu anıları anlatıyordu herşey cok güzeldi sonra nurtene bakıp hayırdır kız ne bakıp duruyorsun beni yiyecek gibi cünkü gercekten seni yemek istiyorum kız dedim ve güldüm bende cok isterim suan seni ama birazdan toplantım var dedi hayellerim suya düşmüştü ama toplantıdan sonra olurmu dedi benim icin fark etmez sen nezaman musait olursan dedim gülüstük nurten bana baktı bende ona baktım neeeeyyyyyy diyerek güldüm ne azgın ey cıktın diyerek gülmaye başladık öyleyimdir hesabı ödeyip kalktık devamı atiye 9 da
02 Ağustos 2022, at 13:46
Alıntı