Konu: Ilki aciydi
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Ilki aciydi

Post #1

İLKİ ACIYDIİLKİ ACIYDIBen Yağmur 23 yaşındayım. Bayansı bir vücut hatlarına sahibim. Vücudumda kıl yok denecek kadar az. Aslen Mersin'liyim fakat babamın mesleğinden dolayı şu an İstanbul'da yaşıyoruz. Anlatacağım hikayenin doğruluğunu sonuna kadar savunurum. İnanıp inanmamanız açıkçası pek umurumda değil Her yaz tatilinde olduğu gibi 2009 yazında da tatili geçirmek için annemle birlikte Mersine gelmiştik. Mersini seviyordum çocukluğum burada geçmişti çünkü. Çamlıbeldeki evimizi düzenledikten sonra annemle balkonda güzel bir kahve keyfi yaptık. Sonra yol ve temizlik yorgunluğunu atmak için duş alıp biraz uzandım. Her zaman olduğu gibi Mersin sıcaktan yanıyordu. Neyse fazla uzatmayayım akşam üstü 7 gibi kalktım. Güzel bir akşam yemeginden sonra çocukluk arkadaşım Emre ile buluşmak için mekanımıza yani Pozcu sahilindeki Lale Cafeye gittim. Emre benimle yaşıt boyu 1.80 civarında esmer tenli yakışıklı biriydi. Her görüşümde daha da yakışıklı bir hale geliyordu. Kafede, görüşemediğimiz ayların acısını çıkarırcasına muhabbet ediyor çaylarımızı kahvelerimizi yudumluyorduk. O da benim gibi baskın Mersin havasından şikayetçiydi. Bana "yağmur yarın işin yoksa seninle Kızkalesi tarafına denize gidelim"dedi. Bende "niye olmasın canım hem buraya niye geldik gezip eğlenelim keyfimize bakalım" dedim. Diğer gün sabahtan yola çıkmak için sözleştik. Emre varlıklı bir ailenin tek çocuğuydu. Babası ona ehliyeti alır almaz bir araba sözü vermişti. Anlayacağınız altında arabası cebinde parası olan hür bir gençti. Ailesi hiç bir zaman yaptıklarını gittiği yerleri sorgulamaz herşeyi ona bırakırlardı. Bu yüzden çok rahattı. Neyse sabah oldu arabasıyla bizim evin oraya geldi. anneme akşamdan söylemiştim Emreyle denize gideceğimizi, izni almıştım yani. Hemen bindim arabasına doğru Astım Mağrasına gittik. Güzel kahvaltısı olan bir restorantta kahvaltımızı yaptık. Üstünede bol köpüklü Türk Kahvemizi içtik. Sonraki durağımız Susanoğlu plajıydı. Hava git gide arttırmıştı sıcağını. Neyse ki serinleyecektik artık. Arabayı zor zahmet bulduğumuz bir yere park ettik. Hemen şortlarımızı giyip Emre önde ben arkada denize doğru koşturduk. Saatlerce sudan çıkmayı bilmeden eğlendik yüzdük. Eğlenirken bir ara Emre arkamdan sarılıp denize attı. o esnada biraz huylanmıştım kalçalarıma resmen Emrenin siki değmişti. çok yorulmuştum emreye "ben biraz kumsalda dinlenecem sen keyfine bak" deyip çıktım. kumsala sırt üstü uzandım biraz önce emre nin arkamdan sarılması aklıma gelip duruyordu. çok huylanmıştım ama hoşumada gitmişti biraz. 10 dakika falan geçmedi emre de denizden çıkıyordu. bana doğru geldikçe önündeki kabarıklığı iyice seziyordum. ıslak şort bedenine yapışmış sikini resmen ortaya çıkarıyordu. gözlerim takılı kalmıştı resmen. emrenin "noldu lan nereye daldın" demesiyle irkildim. bende "hiçbir yere heralde sıcak çarptı" dedim. gülmeye başladı. "tabi böyle güneşin altına yatarsan sıcakta çarpar başka bişeyde " dedi gülerek. Şezlonga çağırdı.Neyse öğle yemeğimizi yedik. arabayla gezdik tekrardan denize girdik felan hava hafiften kararmaya başladı. "hadi emre akşam olmadan çıkalım zaten çok yorgunum" dedim. "acelen ne oğlum eğleniyoruz işte" dedi. "vallaha yoruldum hadi yeter artık" felan dedim ama gitme niyetim aklımı karıştıran o malum olaydan dolayıydı. İkna ettim. yola çıktık. müziğin sonunu açarak gidiyorduk. ama benim aklım hala olayda olduğu için müziği pek duymuyordum. içimden garipsediğim bir olayın nasıl olurda hoşuma gider diyordum. acaba biraz daha fazlasını yapsak hoşuma gidermi diye düşünürken ni olmasınki dedim. emre nin aklını çelmeliydim. güzel bi fikirde bulmuştum. emreye "hadi kent ormanına gidelim birer bira alırız keyfimize bakarız" dedim. "çok garipsin dostum az önce yorulduğunu eve gidip dinlenmek istediğini söyledin ne olduda vazgeçtin kararından" dedi. "kırk yılda bir buluşuyorum arkadaşımla onla vakit geçirmeyecemde gidip evdemi yatacam" dedim. "haklısın lan tamam gidiyoruz" dedi. büfenin birinden biralarımızı aldık ormanın yolunu tuttuk. ormandan mersin manzarasını göreceğimiz bir yere park etti. hafiften çalan müzikle beraber yudumluyorduk serin biralarımızı. muhabbet çok güzeldi. saat epey ilerlemiş gece yarısına yaklaşmıştı. güzel muhabbetten dolayı zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık. o esnada aklıma bir fikir geldi. radyonun kumandasını bilerek ondan tarafa düşürdüm. ortam biraz loştu. kumandayı alma bahanesiyle bacak arasından uzandım. uzanırken kolumu şortunun üzerinden sikine değdirdim. gerçekten hissedilir derecede büyüktü. kumandayı aldım kolumu çekerken bir daha baskılı bir şekilde sürttürdüm. birden göz göze geldik. şoka girdiğini anlayabiliyordum. nefesinin sıcaklığı yüzüme vuruyordu. 5-10 saniyelik sessizlikten cesaret bularak dudağından öptüm. birden irkilip geriye attı kendisini. "napıyorsun oğlum" dedi. hiç ses çıkarmayarak koltuğa yaslandım. kollarımı birleştirip uzaklara bakıyordum. bozulmuştum o tepkisine. birazda haklıydı. "niye yaptın bunu" dedi. bende yine tık yok. aynı soruyu bir daha sorunca "niye olacak seninkinin tadına bakmak istiyorum bugün denizde sarılman çok hoşuma gitti ama sen istemiyorsun anlaşılan" dedim ses tonumu arttırarak. "dur oğlum sakinleş biraz. gerçekten istiyormusun" dedi. bende küsmüş bir çocuk gibi "evet" dedim. "tamam lan senimi kıracam" dedi. bu cevabı duyunca gözlerim parladı. hemen dudaklarına yapıştım. deliler gibi öpüşüyorduk. dilini somuruyor dudaklarını emiyordum. o da boynumu kulak memelerimi yalıyor öpüyordu. nefes nefese kalmıştık .iyice cesaretlenmiştim. elimi sikine attım hafiften kalkmıştı. birden "dur oğlum burda olmaz yoldan geçen olabilir en iyisi şöyle ormanın içine gidelim" dedi. tamam hadi o zaman dedim. kimselerin olmadığı kuytu bir yere geçtik.hemen sikini çıkarıp yapamaya başladım. gerçekten çok kalındı. ağzımı dolduruyordu resmen. yaladıkça somurdukça zevke gelip hızlı hızlı nefes alıyordu. birden arabanın dışına çıktık. şortlarımızı tşörtlerimizi çıkardık. ayakta biraz öpüştükten sonra arka kapıyı açtı beni sırt üstü koltuğa yatırdı. dudaklarımdan başlayım aşağıya doğru vücudumun her hattını yalayıp yutuyordu. sonra beni koltuktan kaldırıp arabadan çıkarıp yere serdiği hasıra domaltıp arkama geçti. kıçımı yalayıp göt deliğimi tükmüklüyordu. eliyle üstünde masaj yapar gibi gezdiriyor yalıyordu deliğimi. çok hoşuma gitmişti. kendimi kaybetmiştim. önüme geçip güzel ve kalın sikini ağzıma dayadı ileri geri yapıp duruyordu gözlerimden yaşlar gelmeye başladı. dur dedim kontrolü bana bırakmasını söyledim. sırt üstü yatırdım derin bir nefes aldıktan sonra taşaklarından yalamaya başladım. dilledikçe altımda kıvranıp duruyordu. sikini aşağı yukarı yapa yapa yalayıp duruyordum. deliler gibi sakso çekmeye başladım. taş gibi olmuştu siki. hemen domalıp hadi bütün hünerlerini göster dedim. önce deliğime tükürüp parmaklamaya başladı. götüm iyice kayganlaşmıştı. sonra sikini götümün üstünde biraz gezdirdikten sonra başını deliğime hizalayıp bastırmaya başladı. o bastırdıkça canım yanıyordu. bana rahat ol kendini bana bırak dedi. yavaş yavaş bastırırken en sonunda koca sikinin başı girmişti deliğime. hafiften gitgel yapmaya başladı. 5 dakika sonra sikini köküne kadar almıştım içime. ilk başlardaki acı yerini zevke bırakmıştı. o hızlandıkça ben daha da zevk alıyordum. deliler gibi sikiyordu. kasıkları götüme vurdukça çıkan ses resmen ormanda yankılanıyordu. pozisyon onu yormuştu sırt üstü uzanıp üstüne çıkmamı söyledi. kalın sikini elimle hizalayıp yavaşça üstüne oturdum. götüm alıştıkça hızlanıyordum. altımda kıvranıyordu. ter içinde kalmıştık. o pozisyonda hem deliler gibi sikişiyor hemde öpüşüyorduk. 10 dakika felan geçmişti bu sefer ben yattım sırt üstü bacaklarımı aralayıp sikini sapladı götüme . bacak omuza pozisyonunda götümün derinliklerine girdikçe giriyordu. bende ellerimle kıçından avuçlayıp kendime doğru çekiyordum. geliyorum deyip içimden çıkmak istedi izin vermedim. hemen sırt üstü yatırıp üstüne çıktım. deliler gibi zıplıyordum. fazla geçmeden titreyerek içime boşaldı. o boşaldıkça sıcaklığı içimde hissediyordum. kan ter içinde kalmıştık. pozisyonu hiç bozmadan git gele devam ettim. 2-3 dakika sonra siki yine taş gibi olmuştu. o gün sabaha kadar sikiştik 5 posta rahatlatmıştım onu tabiki kendimde rahtlamıştım. o gün içimdeki kadını ortaya çıkarmıştım. en yakın arkadaşımın karısı orospusu olmuştum. koskoca yaz tatilini onunla geçirdim desem yalan olmaz her fırsatta sikişmeye çalışıyorduk. çok güzel günlerdi. tatilden bittikten sonra istanbula döndüm. en son yüz yüze o tatilde görüşmüştük. şimdi amerikada okuyor. 4 yıldır sadece internetten görüşüyoruz. O orada ama bende istanbulda boş durmuyorum hergünüm macera fırsat bulursam onlarıda yazmaya çalışırım. sevgiler saygılar hepinizin siklerinden öpüyorum. bol sikişli günler geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın.
07 Kasım 2022, at 10:26
Alıntı