PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yasak Aşkım 1

admin
08 Ocak 2022, 22:00
Yasak Aşkım 1 Adım Mert,anneme olan hislerim lise çağlarımda başlamıştı.Annem otuzlu yaşların sonların da modern,çok açık olmasa da rahat giyinen,dikkat çekici bir kadındı.Fakat evde oldukça rahattı,benden kendini hiç sakınmaz,sütyensiz memeleri ile evde dolaşır,eğilip kalktıkça uçlarına kadar gördüğüm olurdu.Tabii ki o benim annemdi ve onun hakkında yanlış bir şey düşünmem doğru olmazdı,Dikkatimi çekse de hep bakışlarımı kaçırır,aklıma kötü düşüncelerin gelmesini engellerdim.Taki okul çıkışı arkadaşım Ahmet'le birlikte bizim eve ders çalışmaya gelinceye kadar. Kapının zilini çaldığımızda her zaman ki gibi kapıyı annem açtı,evde yalnızdı.Saat öğleden sonra üç civarıydı.Kış olmasına rağmen evimiz kaloriferli olduğu için oldukça sıcaktı.Annemin altında beyaz teninin rengini belli eden oldukça dar ve ince siyah bir tayt,üzerinde de tam bel hizasında elini az bir şey yukarı kaldırsa göbeğini açık bırakacak bir tişört vardı.Beyaz renk yakası yuvarlak oldukça açıktı.Omuzlarından içindeki siyah sütyenin askıları görünüyordu.Bizi karşılayıp arkasını döndüğü anda Ahmet onun kalçalarına kilitlenmişti.Bir kaç saniye sonra yanında benim olduğumu hatırlayıp gözlerini kaçırdı.O anda suratının ortasına bir tane patlatmamak için kendimi zor tuttum ama oda haklı olabilirdi.Ben de onun annesini kaçamak bakışlarla çok izlemiştim.Hatta çok kereler otuz birler imin malzemesi olmuştur.Bir anda onun da annemi hayal ederek otuz bir çekeceği düşüncesi beni tahrik etmiş,sikim hareketlenmeye başlamıştı.Çok şaşırmış ve kendimden utanmıştım,hemen bu düşünceleri aklımdan uzaklaştırmıştım.''Çocuklar mutfağa gelin,çaylarınızı koydum'' Annem kek,kuru pasta,bir iki atıştırmalık hazırlamış,bizi çağırmıştı.Çaktırmadan arada Ahmet'i takip ediyor,anneme bakıp bakmadığını kolluyordum.Gözleri aralıklı olarak sürekli annemin üzerindeydi.Bir ara eğildin de açılan geniş yakasından bırak memeleri,göbek deliği bile görünmüştü.İçinde ki dantelli siyah seksi sütyen iri memelerini taşımakta zorlanıyor,hareket ettiğinde istemsiz olarak bir sağa bir sola dalgalanıyorlardı.Annem çok dikkatsiz davranıyor,beni rezil ediyordu.Arkadaşım yarın gidip bütün okula ballandıra ballandıra annemi anlata bilirdi.Neyse ki bir çok frikikten sonra annem onun bakışlarını fark edip,kendine biraz çeki düzen verdi.Çok sinirlenmiştim.Çaylarımız bittikten sonra bir şeyler uydurup arkadaşımı yolladım.''Arkadaşın neden erken gitti oğlum?''''Senin yüzünden'' ''Neden?'' Diyerek hayretle yüzüme baktı.''Anlamadın mı?Adama neyin var neyin yok gösterdin.Dikkatli olsana beni rezil ettin.Şuna bak her yerin meydanda,geldiğinden beri gözlerini senden ayırmadı.Ağzını burnunu kırmamak için zor tuttum kendimi'' ''Ne biçim konuşuyorsun benimle öyle,ben senin annenim,sapık arkadaşlarını getirme o zaman eve'' ''Sen fahişe kadınlar gibi giyinirsen bakarlar tabii''dediğim anda annem tokadı suratıma patlatmıştı,hemde oldukça okkalıydı,bunu hiç beklemiyordum.Hayatımda ilk defa bana vurmuştu.Dudakları düşmüş gözlerinde yaşlar belirmeye başlamıştı. ''Öküz babandan hiç bir farkın yok,sende aynı soyun boku değilmisin''diyerek hıçkırarak odasına koşup çarparak kapıyı kapadı.Çok pişman olmuştum.En kıymetli varlığımı gereksiz yere çok kırmıştım.Ne yapacağımı bilemedim,hemen peşinden odasına gittim.Onu gördüğümde mahvolmuştum.Oda da bir köşeye sinmiş hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.Sarılıp özür dileyip onu yatıştırmaya çalıştım ama birden beni kolumdan tutup dışarıya atıp kapısını kilitledi. ''Defol seni görmek,sesini bile duymak istemiyorum''Yerin dibine geçmiştim.Kapısına oturup bir süre bekledim.Yaklaşık yarım saat sonra hıçkırık,iç çekme sesleri kesilmişti sanırım uyumuştu.Bende kalkıp odama gittim ama çaresizdim ne yapacağımı annemin yüzüne nasıl bakacağımı bilemiyordum.Az sonra babamda gelecekti.Babama bu konudan bahsetmeyeceğinden emindim.Çünkü babamda arada dışarıya çıkacakları zaman kıyafeti yüzünden onu uyarırdı.Ama evde yada aile içindeyken hiç karışmazdı. 'Bunları düşünürken bende uyuya kalmışım.Kapı zilinin çalmasıyla uyandım,babam gelmişti.Annem onu karşılamıştı.Üzerinde boğazlı bir kazak,altında bol bir eşofman vardı.Her yeri kapalıydı.Beni protesto ediyordu. ''İyimisin hayatım?kalın giyinmişsin?''Annemin bu şekilde giyinmesine alışık değildik.Ağlamaktan gözleri şişmiş,rengi solgunlaşmıştı.''Pek iyi değilim ufak bir soğuk algınlığı,ilaç içtim,geçer,yemekten sonra hemen yatıcam zaten''Olaylardan habersiz babam doktora götürmekte ısrar etse de annem kabul etmedi ve dediği gibi yemekten sonra hemen odasına çekildi.Bense bu durumu nasıl düzelteceğimi düşünerek,uyuyup kalmışım.