PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türbanlı Teyzelerimle Grup Sex 4

admin
10 Haziran 2022, 18:06
Türbanlı Teyzelerimle Grup Sex 4Bölüm 4Hülya teyzeme akşam için hazır olmasını en güzel giyinenin o olmasını istedim çarşıya çıktık benimle sevişirken vs giymek için yeni çamaşırlar aldık. Akşam için elbise bakıyorduk. Dar bi kot pantolon aldık üzerine de pek fazla uzun olmayan içini gösteren bir gömlek. Gömleği pantolonun içine verince çok güzel oluyordu göt baş belli gömlekde dar zaten memeler fora. --teyzee çok güzel oldun ya -Hadi lan ordan-Vallaha bak bunu giysem yol boyu herkes seni dikizler-Öyle mi diyorsun aşkım-Evet tatlım harika oldun vücudunun güzelliği ortaya çıktığı-Teşekkür ederim bitanemAkşam harika olacaktı. Eve gittik akşam sexte ne giyeceksin diye sordum elimden tuttu odasına çıkardı.O gördüğüm ama hiç açmadığım sandığı açtı en altlardan bi poşet çıkardı. İçinden kırmızı jartiyerli bir fantazi kıyafet çıktı. Kıyafetin altında kırmızı siyah işlemeli bir jartiyer üzerinde tanga ve mini bir etek (çok mini) onun üzerinde göğüs bölgesini tamamen çıplak bırakan her tarafı dantelli vücuda yapışan bir kıyafet bir sütyen çıkardı ordan bunuda giyiyormuş sütyen de küçük sadece uç kısımları kapatan destekli küçük bir sütyen. -Vay vay vay senin böyle de vardı öyle mii-Evet evliliğin ilk başlarında almıştım bir kaç kez giydim enişten delirirdi ama bir işe yaramazdı--Giy şunu hemen--Hemen giyeyim erkeğimm-Akşam bununla nasıl kıvranacaksın offf-Deli edeceğim seni dedi ve öptü Gözümün önünde soyundu ve onu giymeye başladı üst taraf biraz dar gelmişti yardım ettim. Ve görüntü tam bir orospu katıksız orospu olmuştu teyzem artık ben gittim o sandığa baktım en altlarda dildo fln da vardı bir kaç yarak resmi de duruyordu vibratör vs de vardı. Her neyse deyip teyzeme döndüm gözlerime inansmıyordum ateş gibi olmuştu gittim okşadım vücudunu kendimi ve seni akşama saklıyorum dedim peki ama çok kudurtma beni dedi peki dedim güldüm. O kıyafetinin üstünd o siyah kotu ve beyaz içini gösteren gömleği giymesini istem ve giydi. Üstüne de siyah ve kırmızı işlemeli bir eşarp üstüne de siyah kot bir ceket muazzam olmuştu gömleğin içinden gözüken kırmızı kıyafeti memeler yürüdükçe sallanıyor ve gömlekten belli oluyordu. Teyzem bugün çok sik kaldıracaktı. Okuldan Meteyi aradım-Lan Mete naber-İyi lan playboy senden-Benden de iyi ya akşama sikiş var da bizim tayfaya haber ver (6 kişi toplam)--Nsrde kimi sikiyoruz?-... Otelde bir karıyı sikeceksiniz benim odada tecavüz eder gibi ha yanımda iki karı daha olacak onlara ilişeni ben sikerim-Tamamdır kadro akşam ordayız.Her neyse akşam oldu Hülya teyzemi koluma taktım gidiyoruz altında topuklu o yürüyüşü millet çıkarıp attıracak teyzeme o derece herkes bakıyor teyzemin de hoşuna gidiyor daha da kıvırıyor.Otele geldik odaya çıktık büyük üç yataklı ikisi çift kişilik bir oda. Arkadaşlar geldi. Hepsi teyzemi sikecek gibi bakıyor ordan biri atladı geldi teyzemin götüne bir şaplak attı ardından sıktı bugün bu türbanlı olgun ve Güzel orospuyu mu sikiyoruz diye hoşuma gitti öyle demesi ama dönüp bende ona bir tokat attım az sabret şerefsiz bu değil bu benim hatunum dedim. Mete Nerede bizim hatun dedi gelecek birazdan dedim her neyse hepimiz ayrı ayrı bekliyorduk diskonun orda ilk gizem geldi teyzemi öyle görünce şaşırdı--Yenge sen ne işin var bu ne hal böyle-Eee senin iki dakikada ağzına veren biri tüm gün yanında olan bana neler yapmaz di mii?--Haklısın yengeeee çok güzel olmuşsun-sağ ol canım sende çok güzelsinGizemde dar bir kalem elbise giymiş full dapdar işlemeli topukluda giymiş hariklar ardından Fatma teyzem geldi. Offf sikim kalktı o an orospuya türbanlı değildi saçını açmıştı. Vücudunu zayıf gösteren dar siyah askılı elbise mini etek vs deli olmuştu onu öyle görünce hepimiz şaşırdık -Kız ne hal böyle--Ne var eğlenmeye geldik işte--Sen orospu olacskmışsın da köşeden dönmüşsün dedimGizem bir şey diyemiyordu anlamıştı Teyzem de onu anlamıştıBizimkilere işaret yaptım bu diye onlarda anladık işareti yaptı. Barda ki barmeni uyardım bu kadına sürekli azdırıcılı hap ver içeceğin içine diye anlaşmıştık. Aşağı indik ilk defa Oraya Türbanlı kadın giriyordu hem de iki tane millet bakıyordu deli gibi. Her neyse içmeye başladık. Hafif bi müzik çalıyor dans ediyorduk beni tek gören millet üşüşmeye başlıyordu. Sonra Dj geldi ve ortalık uçuyordu Fatma teyzem metenin önünde dans ediyordu. Gayrette iyiydi. Bende Hülyadan ve gizemden dans etmesini istedim. Harika azdırıyorlardı arada bir kaç videoya çeken olmuştu. Hülya teyzem ceketi çıkarmış üstüme atmıştı ışık ona vurdukça memeleri gözüküyor deli oluyordum. Harikaydı herkes onları izliyordu arada elleyenler dayayanlar vs hiç bir şeu demiyordum keyifle izliyordum. Mete el ettti Fatma teyzemi yukarı çıkarıyordu Fatma teyzem nerenin götünü sıkıyordu fena azmıştı. Diğer erkekler odada soyunuk bekliyordu. Teyzemi ve gizemi aldım hadi odaya dedim çıkardım. Biz girdiğimizde Metegil de yeni gitmişti. Mete Fatma Teyzemi yatağa attı soyundu diğer 5 kişi de sikini okşuyordu. Gizem biraz ürktü iyice sokuldu bana. Aldım bunları kanepeye oturduk olanları izliyorduk. Mete teyzemi soymadan ağzına vermeye başladı millet hemen toplandı ve teyzeme siklerini verdiler. Teyzem iki eliyle sik tutuyor bir tanede ağzına alıyordu öyle geçti 5 dk sonra teyzemi soyundurdular biri teyzemi kucağına aldı ve yattı amına sokmuştu biri arkadan götten girdi teyzem böğürüyor du. Yeter diye dayanamazdı çünkü. Sen öyle yarak yemeyi biliyon her önüne gelenle yat orospuysan buna dayanacaksın. Diğerleri de eline vs verdiler teyzem fena inliyordu. Ordan iki kişi hülyayı işaret ediyordu siklerini okşayarak önlerine bskmalarını söyledim. Sonra hülya ve gizemden soyunmalarını istedim direk başladılar soyunmaya. Gizemin kalem elbisesinin fermarı o açarken kudurmuştum göre kadar iniyordu fermar direk çıkardık bende soyundum bir baksırla kaldım önümde sertleşmiş yarağım duruyordu oturdum ve dans etmelerini istedim önümde bi biri götünü sikime dayıyor kalkıyor bi biri ara da öpüşüyorlar daha fazla dayanamadım çektim bunları yanıma okşayıp öptüm şimdi-Kim orada ki yaraklardan yemeyi ister Hülya teyzem Ben yeriiim dedi.Tuttum elinden götürdüm iki erkeğin arasına bıraktım hülya teyzemi onlarla sevişiyordu Fatma teyzem zaten kendinden geçmiş her tarafı döl içinde kalmış. Hülya teyzemi izlerken Gizem ablamı okşuyordum çünkü Hülya teyzeme neredeyse aşıktım o sikilirken hem kıskanıyor hemde büyük zevk alıyordum Fatma gözümden düşmüştü artık o ne yaparsa yapsın diyordum. Hülya teyzem iki yarağıda iştahla yalıyordu taşşakları ağzına alıyor emiyordu. Birden iki kişi 4 kişi olmuştu teyzemi okşuyorlar tokatlıyorlardı Fatma teyzem çırılçıplak sızmıştı oraya hali kalmamıştı. Sıra Hülya teyzemdeydi onu da sertçe sikeceklerdi. Ama Hülya teyzem hiç istifini bozmuyordu. O an da Gizem ablam beni yatağa itti üzerine oturdu biraz da genç amı siksenee sen dedi bende altta kalmadım direk tuttuğum gibi altıma aldım orospu gizem ablamı ilk başta yanaklarına öpücük kondurdum sonra dudaklarımız birleşti slow bir önsevişme yaşıyorduk onun teninin narinliği yumuşaklığı hafif ele gelir vücudu nedense beni yavaşlatıyordu. Öpülmek yalanmak istiyordu her yeri bende öyle yapıyordum yavaş Yavaş aşağı doğru geldim orta boyda ki memeleri yumuşak yumuşak karşımda duruyordu sıktım emdim öptüm kuduruyordu artık Harikasın Erkeğim devam eett aahhh diye konuşmaya başladı bende çok iştahlanıyordum. Aşağı inip amını dillemeye başladım bir kaç dakika sonra orgazm oldu titriyordu saçlarımdan tutup amına bastırıyordu kalçasını bi yukarı kaldırıyor bir indiriyordu o anda pek sevmediğim anal sex geldi aklıma çünkü gizemin götü tertemizdi bakımlıydı götüne parmaklarımı sokmaya başladım ilk bir parmak sonra iki, üç artık genişlemişti götü. Sırtüstü yatırdım bacaklarını kaldırdım göt deliğini araladım öylece soktum çifte haz verecektim ona am siker pozisyonda götünü sikiyordum bir elimlede klitorisini okşuyor kudırtuyordum onu harikaydı götü kısa ve dolgun bacaklı kalçalı olması sıkıyordu götünü oda daraltıyordu deliği öylece bir kez daha boşalınca sıra bana geldi amına soktum yarağımı sıcacıktı kaynıyordu deli gibi sikiyordum o yüzünde ki kasılmalar harikaydı tam boşalacaktım belimi geri çekiyordum hayır içime boşal içime akıt onları istiyorumm dedi bende içine akıttım tüm döllerimi orda yattı amından döllerim akıyordu bıraktım kalktım Hülya teyzeme bakıyordum bir kaç adam uzanmış yatıyor du yorgunlardı ayakta sadece Mete kalmıştı oda teyzemle sevişiyordu ikiside sarhoş.--Kanka neden teyzen olduklarını söylemiyorsun ya Harikalar bunlar-Bilmem knk sonra söyleyecektim sana dedim ve teyzemi çektim kendime yeterdi bu kadar-Ksnka Fatma ayrı güzeldi ama amı götü dağıtmış o siktire siktire hülya harikaydı amı götü yerinde çok tecrübeli hepimizin kanını kuruttu kimsede götünden sikemedi orospuyu siktirmedi çok mükemmel bi kadın bu ya değerini bil dedi. Teyzem orospu gibi gülüyordu bana bakıp bende meteye-Mete yarın okulda görüşürüz bunları kimseye söylemek yok arkadaşlarını ak git hadi dedim-bugüne kadar kime ne anlattık kardeşiim her zaman dedi arkadaşlarını aldı ve gitti arkadaşlarını doğru bizden bir yaş küçük kardeşini siktirmişti bana unutmam onu da başka hikayede anlatırım. Fatma teyzemi kaldırdım bacakları bitmişti basamıyordu zorla kendine geldi gittim Gizem ablamı da getirdim Hülya teyzem yanımda zaten hepimiz bir duşa girdik büyük bir jakuzi içindeyiz. Eniştemin paralarıydı yediğimiz para baya harcıyorduk. Jakuzide bi Gizem gelip sevişiyordu bi hülya ara ara Fatma gelip affet daha olmayacak deyip öpüyordu beni. Affetmiştim Hilyayı onun sayesinde sikmiştim çünkü o gece saat 1 e kadar ordaydık seviştik vs. Üzerimizi giyindik herkesi eve bıraktık ve Hülya teyzemle yine başbaşa kaldık. Arabayı sakin bir yerde sağa çektim --Nasıldı teyze günün nasıl geçti- Çok güzeldi bugün hiç unutmayacağım erkeğim bana tekrar kadınlığımı öğrettin yaşattın iyi ki varsın dedi ve dudaklarıma yapıştı --Kocan sikemiyordu bile seni de mi orospu ben amını hem sikiyor hem siktiriyorum-Evet erkeğim amımın yarağa hasreti bitti her gün yarrak yiyorum artık sen okuldayken özleyeceğim yarrağını - Çok büyük orospusun teyzeee çok büyük harika bi güzelliğin var Öylece seviştik sikişmedik eve gittik ve yattık sabah telefonumda kurulu olan alarmın sesiyle uyandım teyzem mışıl mışıl uyuyordu dokunmadım üstümü giyip okula gittim Meteyi görünce Mete yeni bir olay haberi veren o koşuşu yaptı anladım bugün yine çok eğlenecektik ;) Devamı diğer hikayede :) beğenip yorum atalım