PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evli çiftin ilk deneyimi oldum

admin
07 Kasım 2022, 10:26
Evli çiftin ilk deneyimi oldumGeçen yaz başından geçen bir olayı paylaşmak istiyorum. İş gereği Manisa ve Izmir'de ikamet eden 38 yaşında normal vücut hatlarına sahip mavi gözlü bir erkeğim. Bir camshow sitesinde yayın açmıştım. Yayın yaparken çift olduğunu söyleyen birisi mesaj attı. Onu özel sohbete aldım fakat bana çok inandırıcı gelmedi trolleniyorum diye düşündüm. Sohbet ilerledikçe eşinden bahsetmeye başladı ve bir erkek almak istediklerini söyledi. Karşılıklı cam alabileceğimiz bir program üzerinden konuşalım dedim ve birbirimizin adreslerini alarak ekledik. Cam açtığımda hüsrana uğradım karşımdaki tek erkekti. Eşini sorduğumda bana cama gelemez evde misafirler var sonra gelebilir dedi. Tabii ben artık tek erkek olduğuna tamamen ikna oldum ve adresini engelleyecegimi soyledigim halde çok ısrar etti. O zaman eşini çağır göreyim dedim. Camı kapattı. Cam isteği gonderdigim halde camı açmıyordu. Tam adresini engelleyecekken o bana istek gönderdi umutsuzca açtım. Karşımda ne göreyim harika bir bayan tek parça beyaz elbise giymiş etek boyu diz hizasında göğüslerini ortaya çıkaran bir bayan. Hâlâ inanamıyordum video falan oynatıyor diye düşünüyordum. Sonra emin olmak için bir kaç şey söyledim hepsini yaptı artık emin olmuştum. Sonra fazla vaktinin olmadığını söyleyerek camı kapattılar. Sonra kocasıyla biraz konuşup niyeti konusunda emin olduktan sonra eşiyle birlikte müsait bir zamanda konusabilcegimizi söyledi. Sonraki günlerde her konuda konuşmaya başladık. Ilk defa yapacakları için tedirgin olduklarını söylediler. Onları tedirgin olmamaları konusunda ikna ettim zaten bayan da benden hoşlanmıştı. Belli bir günü buluşma tarihi olarak ayarladık. Telefon numarası veremeyeceklerini program üzerinden görüşme yapabileceğimizi söylediler zaten ben de o şartlarda görüşürüm dedim. Ve belirlediğimiz tarih geldiğinde Manisa meydanda buluştuk. İlk görüşme sadece tanışma olacaktı. Buluştuktan sonra bir cafede kahvaltı yapabileceğimizi hem sohbet edip birbirimizi yakından taşıyabileceğimizi söylediler. Sohbet muhabbet derken iyice kaynaştık. Bu arada kahvaltı bitmiş koca sigarası bittiği için sigara almaya gideceğini söyledi ve bizi cafede yalnız bıraktı. Yalnız kalınca ben de bayan da dahada yakinlastik bacaklarınız birbirine değmeye sanki 40 yıllık sevgiliymiş gibi birbirimize kur yapmaya başladık. Sonra eşi geldi biraz daha sohbet ettikten sonra ayrıldık. Aradan yarım saat geçmemişti ki program üzerinden beni aradılar eğer müsaitsem bugün birlikte olabileceklerini söylediler. Çok heyecanlanmıştım hemen geri dönerek ayrıldığımız yerde buluştuk ve beni alarak evlerine götürdüler. Eve girdiğimizde Eda mutfağa geçip birşeyler icebilecegimizi kendisinin üzerini değiştireceğini söyledi. Biz mutfakta Özkanla konuşurken biraz sonra Eda geldi ama ne geliş. Üzerinde içini belli eden kalça hizasinda siyah bir gecelik vardı. Içinde tanga bir kilot ve göğüslerinde sütyen yoktu. Bu arada Eda 160 boylarında 55 60 kilo civarı göğüsleri tahminim 90 beden olan ve yusyuvarlak olan kalçası da yuvarlak hatlara sahip çok güzel bir bayan. Kendisinin kahve içmek istediğini bize de yapabileceğini söyledi ve o şekilde arkası dönük olarak bir metre önümde kahveleri yapmaya başladı. Bir taraftan konuşuyorduk ama ben gözlerimi Edadan alamıyordum Özkan'ı unutmuştum aklından bir sürü fantazi geçiyordu. Kahveleri içtikten sonra banyo müsaitse duş almak istediğimi söyledim çünkü yaz ayları olduğu kötü bir koku varsa temizlenmek istiyordum çünkü Edada üzerini değiştirmeye gittiğinde duş almıştı. Eda bana banyonun yerini gösterdi ve temiz havlu verdi. Duştan çıktığımda Eda bana seslendi havluyu belime sararak seslendiği yere yoneldim salonda yalnız oturuyordu. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı onu ayağa kaldırarak dudaklarına yapıştım çok ateşli bir şekilde öpüşüyorduk. Ellerim kalçalarında sırtında göğüslerinde geziniyordu. O da aynı şekilde bana karşılık veriyordu. Harika göğüsleri vardı 33 yaşında olmasına rağmen hiçbir sarkıklık yoktu kalça ve bacakları da öyleydi. Sonra onu koltuğa yatırdım dudaklarından boynuna oradan göğüslerine indim onları en ince ayrıntısına kadar yaladım. Bu arada özkan geldi oooo siz başlamışsınız dedi ve karşıdaki koltuğa oturdu ve bizi izlemeye başladı. Bu arada havlum düşmüştü zaten. Eda beni altına alarak sikimi ağzına aldı harika yaliyordu fakat hepsini ağzına alamıyordu büyük ve kalın olduğunu söyledi. Sonra onu domaltip arkasına geçtim sikimi amina yavaşça soktuktan sonra hızlı hızlı gidip gelmeye başladım. Ozkanda bize bakıp 31 çekiyordu. Ben hızlandıkça Edanın attığı çığlıklar kulaklarımı patlayacaktı bu kadar sekse susamış bir kadın görmemiştim. Ben boşalana kadar o iki kere boşaldı. Ikimizde o şekilde koltuğa yığıldık fakat ben hâlâ küçük dokunuşlar ile Edayı okşuyordum. Sikim neredeyse hiç inmedi. Bu arada özkan 31 çekerek boşalmıştı. Eda özkani yanımıza çağırdı ve ikimizde karşısında yan yana getirerek bir bana bir özkan oral seks yapıyordu fakat hâlâ ozkaninki hareketlenmişti. Edanın uzun uğraşından sonra ancak kalktı ve özkan Edanın arkasına geçti ve onu silmeye başladı ben ise hâlâ ağzındaydım. Özkan bir kaç git gel yaptıktan sonra boşaldı. Ve takrar gitti koltuğa oturdu. Yerini ben aldım ve Edayı sekse doyurana kadar her pozisyonda siktim. Hepimiz içinde çok güzel bir gün olmuştu. Sonraki günlerde de görüşmelerimiz devam etti müsait olduklarında beni arıyorlar ve birlikte oluyorduk. Bu yazın başında farklı ve uzak bir şehre taşındıkları için reel olarak görüşemiyoruz.