PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neslinin orta yaş bunalımı part two

admin
05 Nisan 2021, 15:39
Neslinin orta yaş bunalımı part twoOfisinden hızlı ve kararlı çıktım ama eve nasıl gittim hatırlamıyorum. Acele ile bir duş. Kadınlığımın içinde ufak bir sızı. Vücudum da herhangi bir iz var mı diye panikle kontrol ettim. Yok. Sadece kadınlığımın dış dudakları tahriş olmuş gibi. Penisi kocamdan uzun ve kalındı onun etkisi galiba. Nasıl içime aldım acımadı mı hatırlamıyordum. Her şey yarım saat içinde olup bitmişti. Bütün gece uyuyamadım içimde garip bir sıkıntı. Kızlara bile paylaşmadığım en büyük sırrımdı. Kocama iyi geceler bile diyemedim. Aynı şey bir iki gece daha devam etti. Aklım hep o ofiste yaptıklarımın pişmanlığında. Her şey o kadar hızlıca olup bitti ki. Dur demek istemedim mi bilmiyorum. O gece ve ertesi günlerde Adnan Bey?in attığı mesajlara cevap vermedim. Bir öğle saati her bunalan kadın gibi gidip saçlarımı boyattım. Cumartesi gecesi koca yine dışarıda geç geldi. Yatarken bana sarılıp penisini geniş kalçalarıma değdirdi. Geldiğini duyduğum halde uyuma numarası yaptım. Sanki bana dokunursa her şeyi anlayacak korkusundaydım. Saçma sapan sıkıntılı rüyalar gördüğümden pazar sabahı ter içinde erkenden kalktım. Duşa girdim çıktım. Çıkar çıkmaz kocam elimden tutup yatağa çekti. Tamamen soyunmuş, sabah sertliği penisi dimdik. Üzerimde sadece çamaşırlarım. Çocuk uyanır diye biraz nazlandım. O zaman çabuk halledelim diye kafasını kadınlığıma gömdü. Hızlı sevişmelerimizde beni nasıl hazırlayacağını çok iyi bilir. Aşağıda biraz zaman geçirmesi bir kaç dil darbesi ıslanmam için fazla bile. Söylenerek prezervatifi geçirip içime kaydı. Bir iki aydır diyetteydim ve doğum kontrol hapı kullanmadım. Hiç sevmez prezervatifi. Biraz misyoner sonrası yan çevirip aradan girecek ve bir mememin ucunu sıkarken kalçamı okşayacak boşalacağım. Aynı şey oldu. Benim boşalmam sonrası o da kendini tutmayı bıraktı ve bir iki sert darbe ile yükünü içime yani prezervatife boşalttı. Kalkıp penisinden bu sefer oldukça doldurduğu prezervatifi çıkartırken Adnan Bey?in penisi ile karşılaştırdım içimde hiç bir sıkıntı duymadan.Bir hafta daha aynı geçti. Pazartesi işte aylak aylak otururken Adnan Bey aradı. Arama alışkanlığı pek yok, sadece mesajlaşırdık. Ama durumumuz farklı bir noktadaydı. Odamın kapısını kapattım. Neden görüşmüyoruz dedi. Kafam karışık dedim. Benim de dedi. On gündür aklımda sadece sen varsın ve yıllardır aklımda olanların yarım saate sıkışmaması lazımdı. Lütfen bir gününü ayır bana. Kapatmam lazım dedim. Adam doğrudan bütün gün sevişelim dedi. Ayça?yı aradım olanları baştan sona anlattım. Önce vay şıllık dedi sonraki cevabı şaşırtmadı. Yarım saatte onları yaptı ise kaçırma. Betül?ü de aradım. Çığlık çığlığa şaşırarak dinledi. Gitme dedi o da tahmin ettiğim gibi. Beş dakika sonra geri aradı. Nasıldı dedi aleti. Anlattım. Uzun ve kalınca. Bak şimdi kararsız kaldım dedi.Sekreterinden çok utandım o gün diye mesaj attım. Sonra fark ettim ki sanki ofis harici bir yer olsun gibi bir mesaj oldu. Çarşambam boş sabah seni iş yerinin oradan alabilirim akşam da oraya bırakırım. Tamam dedim sadece.İki gün aptal gibi dolaştım. Kızlar ilk sevişmeyi niye hemen anlatmadım diye sıkıştırdılar. Şimdi düşününce ilk sevişmemiz zaman sıkıntısı ve çekingenlikten birbirimize doğru düzgün dokunamadan acele ile hedefe ulaşma sevişmesi idi. Aramızda yıllar boyu ördüğümüz duvarı ortadan kaldırma çabası içindeydik belki de. İkimiz için de doyurucu ama tadı damağımızda kalan birbirimizin vücudunu bile tanıyamadan biten bir sevişme. Çarşamba sabahı kocayı çocuğu gönderip giyinirken kızlardan telefon yağdı. Ortak karar günlük iş kıyafetlerimden vazgeçmemem biraz diz üstü bir etek, hafif dekolteli bir gömlek. İçime ne giyeceğim en büyük tartışmayı çıkardı ve Ayça?nın seçimi kazandı. Ortayaşlıyız vücudunu derli toplu gösterir hem de bir defada çıkar. Geçen sene alıp bir kere giydiğim gereksiz pahalı tek parça bir body. Üzerime koyu renk bir gömlek ve altıma biraz diz üstü etek. Benimse aklımda hala ne yapıyorsun kızım sorusu. Saat on gibi mesajı geldi. Onbeş dakikaya oradayım diye. Ne acelesi var? Gerdek gecemdeki gibi heyecanlıydım. Elimdeki kahveyi masaya döktüm. Apar topar makyajımı kontrol edip camdan geldiği yolu kontrol etmeye başladım. Arabasını gördüğüm de aşağı inip atladım içine. Yine yanak yanağa bir öpüşme. Yoldan bana da kahve almış. Sanki ofisindeki sevişmemiz hiç yaşanmamış gibi her zamanki sohbetimize başlıyoruz. O sakin akıllı yöneticim ben aynı haşarı kız. Saçlarımın yeni rengine övgüler, karısına İstanbul?a gidiyorum deyip nasıl İzmir?de maça gittiği gibi çocukca bir kaçamak anısı. Kahkahalar ile güldük. Çevre yoluna çıkınca sordum.Nereye gidiyoruz? Bir evim var. Stüdyo. Ooo garsoniyer mi dedim. Yok valla gelen ilk kadın olacaksın. En yakın arkadaşım ile maç, viski, puro ve inanmazsın play station evimiz. Yirmi beş dakikada Ankara?nın biraz dışında yeni yapılmış bir sitenin kapalı otoparkında idik. Eve doğru asansörü çıkarken ve içeri girerken bile aynı sohbet sürdü. Sanki evli bir çift olağan bir şekilde evlerine yürüyordu. Ev gerçekten dediği gibi dev bir TV karşısında iki tane geniş koltuk, play station, ortada yarısı boş viski şişeleri, puro kutusu. Aç mısın diyerek açık mutfak tarafına geçti. Hayır deyince şarap ve viskiyi gösterdi şarabı seçtim. Yüksek mutfak sandalyelerinde ilk kadehi aynı muhabbet ile bitirdik. İkinci kadehleri koyarken ben bozdum sessizliği. Ne olacak yaşadıklarımız. Çok düşündüm sözümü kesme lütfen her şeyi anlatmak istiyorum dedi. Üç dört yıldır karısı ile nasıl benim kocam ile yaşadığım evliliğe benzer bir duruma geldiğini, karısı ile paylaştığı en ufak bir heyecan bile kalmadığı, arada yaşadığı kaçamakların nasıl içine sinmediğini, iki sene önce ortak bir arkadaşımızın düğününde karşılaştığımızdan beri nasıl hayallerini süslediğimi hatta bazen beni düşünerek karısı ile seviştiğini anlattı. Hiç bir işi olmamasına rağmen beni görmek için öğle yemeği bahaneleri uydurduğunu. Bunu nasıl sürdürebiliriz ki dedim. İkimizin de bitiremeyeceği evlilikleri varken. Sen belirle dedi. Ayda bir haftada bir ben seninle olmak için her şeyi ayarlarım. Beraber olmaktan kastımı ne olur yanlış anlama. Bir kadın ile beraber sinemaya gitmeyi birbirimize kıyafet seçmeyi bile özledim. Yeter ki hayır deme bana. Elimi tuttu, o gün ofiste hayır desen kendimi atardım galiba camdan. Ayağa kalkıp önüme geldi eğilip alt dudağımı emdi. Bir eli bacağımı okşadı. Cevabını bekliyorum dedi. Sinemaya sonra da gidebiliriz diye düşündüm. Beni bu kadar isteyen ve bunu bu kadar güzel anlatan bir adamı hemen istiyordum. Geçen sefer elbisem kırış kırış olmuştu bana izin verir misin dedim. Banyoya geçtim. Üzerimdekileri çıkartıp tek parça çamaşırım ile kaldım. Dışarı çıktığımda salon karanlıktı ve diğer tek odanın kapısı açıktı. Klasik stüdyo evin yatak odası, geniş bir tek yatak yarım aynalı bir dolap. Yatağın kenarına oturmuş siyah iç çamaşırlı zayıf yakışıklı orta yaşlı bir adam.Çok güzelsin. Şimdi zaman sıkıntımız da yok dedi. Ellerimden beni kendine çekip eğdi o otururken biraz öpüştük. Sonra belime sarılıp geri doğru yatınca ben üstte o altta öpüşmeye devam ettik. Zayıf ince vücudu kaslı. Parfüm kokusu vücudunun bir parçası olmuş. Elleri kalçalarımın üstünde. Düğündeki o kıyafeti tekrar giysene bir gün benim için. O geceden beri bu kalçalarda aklım. Biraz kalçalarımı sıkarak okşuyor, sonra elleri boynumu kavrayıp kafamı bastırıyor.. Dilimi dudakları ile yakaladı sonra ben onun dilini. Elleri boynumdan sırtıma indi aynı anda tek parça çamaşırımın askıları da omuzlarıma düştü. Yuvarlandık o üstte şimdi. Çamaşırımı çekip çıkarttı. Ayça haklı tek parça kolaylık. O da çıplak şimdi. Yan yana dudaklarımı öperken bir eli göbeğimin üstünden kadınlığıma indi. Vücudumu öğrenme isteğinde. Eli ilk defa kadınlığıma değdi. Dudakları ise boynumdan göğüslerime. İnce daima bakımlı parmakları dış dudaklarımın üzerinde daireler çizdi. Yavaş yavaş ezberlemek ister gibi. İstemdışı bacaklarımı sıktım. Tekrar araladı eli ile tek parmağı bızırım ile girişim arasında gidip geldi ve sakince çok az içime girdi. Dudakları ise göğsüm boynum ve dudaklarım arasında gezmekte. Tamamen edilgenim tüm kontrolümü o devir almış durumda. Parmağı daha fazla girmekte içime. Göğüs uçlarımı dillerken çok nazik bir kedinin dili gibi hızlı hızlı. Gitgide derinlerime inen parmağı içimde gezdikçe ben bacaklarımı sıktım. Devam etse bu şekilde boşabilirdim. Tekrar bacaklarımı aralayarak üstümde parmağı dışarda. Uzun kalınca penisini sürttü dışardan. Yavaş geçen canım yandı. Aklımı kaybetmemek için kendimi zor tutmuştum. Pardon dedi. Islattığı parmaklarını erkekliğinin başına sürttü. Umduğumdan sert ve sıcak. Sopa sertliğinde erkekliğini iyice şişen ıslanan kadınlığımın yarığında gezdirdi. Bacaklarımı katlayıp iyice açtı girişimi. Aşağıya baktım. Şişik başı gövdesinden biraz koyu ama açık renk bir penis. Ofisteki karambolde canım bu yüzden yandı demek. Dümdüz kalınca erkekliğinin baş kısmı bombeli. Başını soktu girişimdeki gerginlikle içimdeki hafif baskı bir biriyle yarıştı, gerisi gelecek diye hazırlanırken çıkardı. Tekrar dışından kadınlığımın üzerinde gezdirdi. Islaklığıma bulandı. Tekrar başını soktu. Genişledim resmen. İçime yavaşça girdi. Ne bu darlık hanımefendi dedi. Çok da sıcaksınız. Evet kocam da zor girerdi ilk yıllarımızda. Ufak tefek olmanın avantajı. Sonra gıdım gıdım kadınlığımın iç dudaklarını içe doğru eze eze yerleşti içime. Dur biraz dedim. Sanki kadınlığımın kalıbı çıkartılıyordu. Bombeli başı kadınlığımın sınırlarına bastırdı, içimde boşluk bırakmamış uzun gövdesinin bir iki santimi hala dışarda. Bir iki gitgelden sonra dışarda da bir şey kalmadı. Bacaklarımı beline doladı ve hızlandı. Dizlerinin üzerinden üzerime yattı. Hiç konuşmuyorduk. Boy farkı nedeniyle başımı tutmuş boynuna bastırmış ben de boynunu öpüyor emiyordum. Kalçalarımız yapışmış tamamı içimde kıvranıyorduk aslında. Arada kollarının üzerinde doğruluyor yarıya kadar sokup çıkartarak tempo değiştiriyordu. Belimden gelen elektrik vücudumu birazdan çarpacak ve dakikalardır süren ilk pozisyonda birazdan boşalacaktım. Kıvranmalarımdan ve vajinamın titremesinden anladı. Geliyor musun dedi. Evet diye inleyebildim inlemekten daha çok nefes fışkırdı boğazımdan.Yine dizlerinin üzerine doğrularak iki bacağımı iki yana açtı.Yavaş yavaş girerek çırpınmalarımı seyretti. Kendimi kaybetmek üzereyken çıktı içimden. İki bacağım iki yana açıkken kadınlığımın girişi daha kapanmamışken aniden dudakları kadınlığıma kapandı. Yaşadığım şok ve zevk ile zıpladım, bir yandan bacaklarımı kapatmaya çalıştım. Mümkün değil. İki bacağım iki eli ile ayrılmış. Kocam istediği zamanlar önce biraz diller sonra kıvama getirince içime girerdi. Bununki tam tersi hem de tam boşalmak üzereyken. Birbirimizin vücuduna ilk sınırsız saldırışımızdı bu. Dili kapanmamış kadınlığıma gömülüp oradan yukarı aşağı hareketlerine başladı. Sakin yumuşacık. Sinekkaydı traşlı yumuşacık yanakları bacakarama değiyor dili ise az evvel göğüs uçlarıma yaptığını yapıyordu. Hafif hafif içimde geziyor bazen arka deliğime kadar inip yeniden içime giriyordu. Ucu ile bızırıma bastırınca kendi çığlığımı durdurmak için ağzımı kapadım. Gözleri ile beni izleyip devam etti aynı sakinlik ile kadınlığımı yemeğe. Ben çığlıklar ile boşalır çırpınırken elleri göğüslerimde dili içimde idi. Bitmedi boşalmam ilk şiddetli dalga içim ile arka deliğim arasında gezen dilin darbeleri, kadınlığıma soktuğu tek parmak ve sıkılan göğüs ucumdan bir daha yükseldi. Çığlıklarım için ağzımı kapattığım ellerim başını iteklemeye uğraştı. Zorla öpe öpe ayrıldı kadınlığımdan ve dillediği arka deliğimden. Beni seyretmesinden utanıp yan döndüm. Bacaklarımı kapayınca titremelerimin hafif hafif sürdüğünü fark ettim. Ölüm gibi yaşadığım tüm güzel anlar gözümün önünden geçti. En uzun süreli en tükenmeyen orgazmımdı yaşadığım. Gelip arkadan sarılıp bir elini kalçamın üzerine koydu. İnmemiş erkekliğini bacağıma sürterek elindeki prezervatifi açmaya çalıştı. Gerek yok takmana ama bir dakika nefesleneyim dedim. Ayağa kalkıp prezervatifi ceketinin cebine koydu tekrar. Ayakta iken ince vücuduna ait değilmiş gibi duran uzun kalınca penisi pırıl pırıl dimdikdi. Yan döndüğümde ortaya iyice çıkmış vücuduma göre iri kalçalarımı okşadı. Hiç pozisyonumu bozmadan arkama uzanıp dizlerinin üzerinde kaydı içime. Çok sıcaksın. Genç olsaydım on saniye dayanamazdım herhalde. Tamamı giremiyordu içime ama kalınlığı ve kalçalarımı okşaması kaldığım yerden devam ettirdi kısa kesintili inlemelerimi. Kendini biraz aşağı kaydırdı uzandı. Beni tam yan çevirip sert sert girmeye başladı içime. Her defasında daha derine. Bir eli sırtımı bir eli kalçamı okşuyordu. Çok güzel çok güzel kalçaların diye sayıklıyordu. Her sert girişinde içimde bekleyip penisini kalça hareketleri ile gezdiriyor, çıkarken eli kalçama arka deliğime baskı yapıyordu. Yan yana yatar hale gelip bir elini önden bacak arama soktu ve parmağı bızırımı buldu. Yapışmıştık birbirimize. Sıkışık kalçalarımdan ve giriş yönünden penisi yarıya kadar içime girip çıkıyordu ama şişkin kafası ve bızırımdaki parmağı bir kadının isteyeceğinden çok fazla idi. Ahh ahh çok dar bağırmasını içime fışkıran sıcaklık takip etti. Daha derine girmek için arkadan ittiriyor ilk defa kontrolünü kaybeden parmakları kadınlığımın girişini eziyordu. İçimdeki döllerin gittiği yolu sıcaklıklarından takip edebilirdim. Boşalması biterken bile durmadı. İyi ki de durmadı.Gözlerimden yanaklarıma inen yaşlar ile titreyen karnımı seyrettim. Az önceki orgazmım gibi içimden boşalan sulardan tedirgin oldum. Hiç olmadığı kadar fazla. Rahatlatıcı ama yorucu. Kafamı gömdüğüm yastığı ısırarak orgazm dalgalarının bitmesini bekledim. Sertliği yavaş yavaş azalan penisi içimden çıkarken arkadan sarılmayı sürdürdü. Kocam gibi hayvanlaşmadan sakin sakin sevişip iki müthiş orgazm yaşatmıştı. Yüzümü döndüm dudaklarımız buluştu tekrar. Dudaklarında kadınlığımın kokusu tadı. Omzuna kafamı koyup sakinledim. Yemek siparişi vereyim deyip kalktı mutfağa geçti, içeriden seçenekleri saydı. Siparişi verip banyoya girdi çok kalmayıp çıktı. Üzerinde bir şort ve penye. Yemekten sonra devam edeceğiz yani. Sana bir şeyler aldım dün gece. Ev içi için bir şort ve gömlek umarım beğenirsin.O odadan çıkınca banyoya girdim. Saatlerdir koşmuş gibi zor yürüdüm. Makyajım dağılmış. Saçlarımı ıslatmadan içimdeki döllerini, bacakaramdan neredeyse dizlerime inen ıslaklığımı yıkadım. Ilık su canlandırdı vücudumu. Poşeti açılmamış penye şortu giymeden iç çamaşırı aradım ama tek parça çamaşırım olmaz ki şimdi çantama bir külot atmalıymışım. Penye şort tam oldu. Üzerine aldığı gömlek pijama da. Mutfağa döndüğümde sofrayı kurmuş birer kadeh şarap doldurmuştu bile. Çantamı kapıp tekrar banyoya döndüm. Çantamdakiler ile makyajımı biraz düzelttim. Deri büyük kanepeye yan yana oturarak yine her zamankinden farksız öğle yemeklerimizden birini yedik. Eşlerimizden anlamsızca gizlediğimiz ufak tefek şeylere güldük. Asıl gizlediğimiz konuya az evvel yaşadıklarımıza değinmeden. Şişenin sonuna geldiğimizde yenisini açayım mı diye sordu. Yok dedim uyuyakalmak istemem. Ne güzel olur günlerce yanımda kalmanı isterdim dedi. Sessizlik oldu. Bu sefer ben bozdum sessizliği. Aklında bir yer vardır senin. Bodrum yapalım bir iki hafta sonra sen ne zaman nasıl bir zaman yaratırsan uyarım. Bunu derken şortunun içindeki erkekliği kıpırdanmaya başlamıştı bile. Elimdeki kadehi bırakıp kucağına oturdum. Onun elindeki kadehi de alıp dudaklarına yapıştım.Öpüşmemiz sürerken gömleğimin düğmelerini çözdü ben çekiştirerek penyesini çıkardım. Bu sefer ikimizin de acelesi var gibi saldırmıştık birbirimize. Şortumun içine giren elleri bu sefer acıtarak kalçalarımı avuçladı. Bunları morartmamak için kendimi zor tuttum dedi. Yine sertçe göğüslerime saldırdı. Elimi aşağıya atıp şortunu çekiştirdim ben de. Erkekliği tekrar sertleşmiş. Sıcak, kaygan derisi içinde sertliği taşlaşmış ve evet kesinlikle kocamdan kalın. Küçük ellerimle ancak sarıyorum çevresini. Penisini elime alınca göğüslerime saldırmayı bırakıp kendini geri attı. Ne istediğini anlayacak kadar sevişmiştim kocamla. Ayağa kalktım. Önleri açık gömleği ve şortumu çıkardım ve önüne diz çöktüm. Yatak odasında bana yaşattıklarına teşekkür etme zamanıydı. Erkekliğinin bombeli başını ağzına aldım. Tertemiz sabun kokuyor. Kadife derisini dilimle tanımaya çalıştım. İki elim ile bacaklarının arasını okşamaya başladım. Nesli durma sakın diye kıvrandı. Bir elim ile erkekliğinin gövdesini tuttum diğer elim ile torbalarını. Çevresi kısa kıllar ile kaplı bombeli başı ile hala ağzımın içinde oynuyordum. Yavaş yavaş yarıya kadar ağzıma sokup çıkarmaya başladım. Kocam bir iki kere istemeden ağzıma fışkırmıştı veya bana öyle söylemişti. Adnan Bey?in hiç çıkmasını istemiyordum ağzımdan. Ama o durmamı sağladı. Yavaş yavaş diyerek kollarımdan tutup kucağına çekti. Belli ki bugünkü son sevişmemizi bu şekilde bitirmek istemiyordu. Dikilmiş parlayan penisi üzerine kadınlığımı denk getirdim. Islak olmama şaşarak yavaşça bıraktım kendimi. Dudaklarıma yapıştı tekrar ve kalçalarımı bastırdı kendine doğru. Az önce okşadığım torbaları kasıklarıma yapıştı. Penisinin tamamı içimde iken bombeli başının değdiği yer gözlerimi yaşartıyordu. Kadınlığımın derinliği ve genişliği artmıştı sanki. Kalçalarıma geçirdiği elleri ile beni kucağında zıplatmaya başladı. Her bırakışında uzun penisi kadınlığımın en dibini vuruyor. Zevk ve hafif bir ağrı ile zıplıyordum tekrar.Zıplamalar ter içinde bırakmışken beni durdu arkanı dön diyerek kanepeye doğru ters çevirdi. Ayakta arkamda iken ben kanepenin arkasına tutunmuş önünde domalmış haldeyim. Bu kalçalar gerçek olmayacak kadar güzel diyerek tek sert bir hamle ile içime yerleşti. İki elim ile kanepeden güç aldım. İki eli ile kalçamı okşarken sabit bir hızla içime girip çıkmaya başladı. Bodrum da bunları mosmor yapacağım. Adnan Bey eksik yaptığın işlerin cezasını verecek sana diyerek acı vermeyen küçük tokatlar atmaya başladı kalçalarıma. Beraber çalıştığımız gençlik günlerimiz geldi aklıma. Belki o zaman işte bize kızarken aklından kalçalarımı tokatlayarak bana sahip olmak geçiyordu. Şimdi arkadan içime girerken odada kalçalarımızın birbirine çarpan sesini dinliyordum.Sağ elinin başparmağı kadınlığımı ve arka deliğimi okşamaya başladı. Kalınca uzun erkekliği boşluk bıraksa sanki o da kadınlığıma girecekti. Baş parmağı şimdi daha çok arka deliğimin üzerindeydi içine girmeden masaj yapar gibi. Kocam hiç istemedi ben de teklif etmedim. Bakire sevişmelerimizde üniversitedeki erkek arkadaşım kocamdan ince erkekliği ile bir kere sokmuş ne olduğunu anlayamadan on saniyede boşalmıştı. Belime sarılıp daha sert ve hızlı girmeye başladı. Parmakları göbeğime batıyordu. İşte böyle Nesli devam et. Boşalma sinyallerimi almıştı. Kadınlığımın içi, içindeki kalın penisin elverdiği kadar kasılmaya başlamıştı, karnımdaki titreşimler ile benim için oyunun sonu geldi. Köküne kadar yerleşip beni bekledi. Çık lütfen dememe aldırış etmeden sadece bir iki kere gidip gelebildi. Bacaklarımdan süzülen sularıma döllerinin karışması fazla zaman almadı. İçimden çıktığında ikimiz de birer yana devrildik. Telaşla hazırlanıp çıktık. Kızlar dörder beşer kere aramış. Bodrum?a gideceğiz bir bahane yaratın bana diyerek cevap yazdım diğer sorularına cevap vermeden.