PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : les atiye 23

admin
08 Nisan 2021, 13:02
les atiye 23les atiye 23 kalığı yerden devam atiye bende kahve içmek istermisin diye sordu ben de demete bakarak hafif gülümseyerkek hahveye hayır diyemem dedim demette gülümseyerek gel buyur dedi ben arabamla seni takip ederim dedim yok gerek yok beraber gideriz ben seni tekrar arabana getirim dedi olur dedim arabasına bindik evine doğru yolla çıktık saat 10 geliyordu ben biraz heycanlanmıştım demet elini bacağıma koyarak atiye beni kırmadığın için tşk ederim dedi hafif bacağımı sıkırak bende demete baktım gülümseyerek elimi elinin üzerine koydum kahveye hayır diyemem dedim sonra elini çekti gülümsedi demekki kahve ye zaafın var dedi bende koltukta biraz yan oturarak elimi bacağına attım gülümseyerek bacağını okşamaya evet cok zaafım var dedim bacaklarını okşuyor hafif sıkıyordum biraz daha illeri giderek elimi bacak arasına götürdüm demet bana bişey demiyor başka konular açıp sohbet ediyordu heycandan gaz petalına basamıyordu demet evin daha uzaktamı dedim yok yok baya yaklaştık dedi bende gülerek iyi ozaman deyip ellimi çektim demet bana baktı ve atiye bunu istediğimi nasıl anladın dedi bende güldüm kadın iç güdü dedim arabayı park etti geldik atiye dedi bende arabadan indim demet bana burdan dedi apartmana girdik 3. kata çıktık kapıyı açtı buyrun dedi içeri girdik beni salona buyur etti oturdum demette yanıma oturdu tv den müzik kanalını açtı heycandan elli ayaları oynuyordu ne yapacağını bilmiyordu bana baktı kahveni nasıl alırdın atiye dei bene ellimi elinin üzeririne kayarak sade severim dedim dudaklarına yaklaşım dudaklarına öpücük kondurdum bir an donmuştu tekrar öptüm şimdi yapabilirsin kahveyi dedim kalktı mutfağa gitti bende arakasından mutfağa gittim arkasından yaklaşıp poposunu okşamaya başladım demet hiç bir şey demiyor haycanlandığı baya belliydi ocağı söndürdüm demet bana doğru baktı dudaklarından öpmeye başladım karşılık vermiyordu ben öpmeye devam etikten sonra karşılık vermeye başladı öpüşürken beni sardı bende ellerimi poposuna koydum poposunu sıkıyor öpüşüyorduk demette saçlarımı okşuyordu sonra bir elini göğsüme koydu okşamaya başladı benimde cok hoşuma gidiyordu bende demetin boynu yalıyor emmiyordum demet inlemeye zevke gelmeye başlamiştı sonra demetin elbisesini aşağıdan yukarı kaldırarak çıkardım üzerinde siyah mavi desenli sütyen ve kilot vardı elerimle vucudunu okşamaya göğüslerini sıkmaya başladım tekrar dudaklarını öpmeye dilimi ağzına sokmaya baladım demete dillimi somuruyor dilini ağzıma sokuyordu bende demetin dilini somuruyordum sütyenini söktüm iki elimle göğüslerini sıkıyordum başımı aşağı indirip göğüs uçlarını yalamaya başladım emmiyordum demete inliyor başımı göğüslerine sıkıyordu sonra demeti elinden tutup salona götürdüm koltuğa uzandı bende üzerine çıkıp dudaklarından memelerinden emmeye başladım ayağa kalkıp üzerimdeki gül kurusu elbisemi çıkardım demet beni izliyor konuşamıyordu kilotlu çorapını çıkarım ayak paramaklarını yalayarak kilotuna doğru geldim demet baya tahrik olmuş inliyor du kilotu dizlerine kadar indirdim bacaklarını yukarı kaldırdım tertemiz amcığını na dilimi gezdiriyordum dilim bızırına dokunur dokunmaz balı akmaya başladı balını emmeye yalamaya başladım cok az şekilde titreyerek boşalmıştı iyice yaladıktan sonra demete baktım hayırdır kız baya acelecisin dedim kusura bakma dayanamadım dedi yok önemli değil gece yeni başlıyor dedim ve gülmeye başladım demet sadece gülümsedi biraz moreli bozulmuştu hemen boşaldı diye bende kendisine bu benim için sorun değil dedim doğruldu dudaklarıma öpücük kondurdu gercektenmi dedi evet dedim cok heycanlıydın bende bunu bekliyordum dedim gülümseyerek evet baya heycanlandım dedi demet bana bakarak içki içelim dedi olur dedim ama bende şuan sadece beyaz şarap var olurmu dedi olur fark etmez dedim kalktı bardakları doldurdu gelip yanıma oturdu içmeye başlamiştık demetin sakileşmesi gerikiyordu bunun kendiside farkındaydı onun için içki içmek istemişti bende bunun farkındaydım demet daha önce bir kadınla olmadın değilmi dedim hayır dedi peki neden olmak istedin dedim güldü hiç düşünmedim ama bir haftadır bir kadınla olmayı düşünüyordum dedi şaşırmıştım nasıl dedim bir hafta önce internetten film izlemek için bakınıyordum önüme a perfect ending diye film çıktı açtım lezbiyen bir filmdi izledikten sonra baya tahrik olmuştum filmi 3 kere izledim ozaman denemek istemiştim gerçekten bir kadın bir kadını okadar mutlu edermi diye merak etmiştim eskort kadınlara cok baktım bir türlü ceseret edemedim dedi bana karşı nasıl cesaret ettin dedim aslında ben etmedim senin bana yaklaşımın faklıydı bunu his ettim tam ayrılacağımız anda seninle aklıma birden ne kaybederim diyerek sana gel beraber kahve içelim dedim gelirsen sana acılacaktım gelmesende kaybedeceğim bir şey yoktu dedi güldüm demet bana baktı sen daha önce böyle ilişki yaşadın değimi dedi evet dedim biliyordum arabada bacağına dokundum hemen karşılık verdin dedi gülmeye başladık demet bana yatak odanı göstermek istermisin dedim tabi deyip kalktı bende kalktım odaya doğru gittik ışıkları açtı ben birden elinden tutup bana doğru çektim dudaklarına yapıştım demete direk karşılık verdi çılgınlar gibi öpşüyorduk yatağa uzandık demet sütyenimi üste keydırarak memelerimi emmeye başladı yalıyor somuruyordu ben o an sadece inliyor harikasın demetim daha sert em memelerimi diyordum demet sabırzıdı hemen amcığıma indi kilotumu çıkardı kıllanmış amcığımı yalamya başladı okadar hızlı yalıyor duki ben sadece saçlarınıdan tutuyordum göt deliğimden başlayarak yukarı aşağı yalıyordu evet şyle devam et diye inliyordum dilini içime sok diyor demete dediğimi yapıyordu parmağını içime sok bızırımı somur demetim diye inliyordum başını amcığımı sıkıyor bacaklarımı beline dolamıştım demetim dilini içime sok içinde oynat diyorum bunu yaparken birden sarsılarak boşalmaya başladım titremeye yala hepsini em demetim em balımı hepsini diye inliyordum demete hızlı hızlı yalıyor heycandan çlecek gibiydim birden başını tutmum kaldırdım dur artık dur dedim demet bana baktı bacak aramdan üzerime doğru geldi dudaklarımdan öpmeye başladı atiye okadar güzeldükü sana tarif edemem dedi bende tekrar boşaldım dedi bana sarıldı bende demete sarıldım kendimime gelmeye çalışıyordum demet dudaklarımdan öpüyor beni okşuyordu bende demeti okşuyordum doğruldum demete domalmasını söyledim hemen domaldı arkasına geçip göt deliğni yalamaya bızırıyla oynamaya başladım demet inliyordu inlemeleri yükselmişti başımı bacaklarını altına koydum demete cömelerek ağzıma otur dedim altan amığını yalıyor parmağımıda göt deliğine sokup çıkarıyordum amcığının dudakları arasında dilimi geçiriyor dilim amcığının arasında kayboluyordu somuruyor yalıyordum dilimi amcığının içine sokup bacaklarından tutup tam oturdu sadece dilimi amcığında oynatıyor demetin çıglıkları inlemelerini duya biliyordum demet amcığını dilimin üzerinde git ge yapıyor baya zevke geldiğini belli ediyordu kasılmaya titremeye başlamıştı ağzıma boşalmaya başladı demeti üzerimden yana doğru ittim bir bacağını kaldırıp amcığımı amcığına dayadım sürtünmeye başladım amcıklarımızı hızle sert şekilde birbirine sürtüyorduk harika bir zevk alıyordum demette öyleydi bana dur diyordu ben onu dinlemiyor daha hızlı sürtüyor meme uçlarını sıkıyordum ben tekrar boşalmaya başlamıştım demet titremeye boşalmaya başladı amcıklarımız birbirine yapış yapış olmuştu ikimizde artık dayanımıyor zevkten bitmiştik ben kendimi çektim yataüın köşesine doğru zevkten uçmiştum demete artık duralım bitirdin beni diyordu kalkıp demetin beline sarılarak uzandım demet elimi tutarak atiye bittim bittim diyordu bende gülerek bende dedim demet ben hayatımda aynı anda okadar orgazım olmadın diyordu poposuna tokat atarak kalk ozaman bize şarap doldur bu anı kutlayalım dedim olur deyip kalktı bende yatakta doğruldum demet geldi buyrun canım diyerek yanıma oturdu birbirimize bakıyor gülüyor içiyorduk bu günü hayatım boyunca hiç unutmayacam dedi bende dedim içmeye devam ettik içkilerimizi bitirmiştik ikimizde baya yorgun düşmüştük uyuya kalmaştık sabah uyandığımda demet yanımda yoktu bende yataktan kalkmak istemiyordum bir zaman sonra demet odaya gecti üzeründe pembe gecelikle bende demete bakıyordum geldi dudaklarımdan öptü gunaydın canım dedi bende günaydın canım dedi hadi kalk kahvaltı hazır dedi duş alıp gelirim dedim tamam canım dedi ben havluyu banyoya bırakıyorum dedi hı hı dedim ve çıktı duştan çıktım havluyu sardım kedime salona geçtim demet mutfaktan çıktı gel otur canım dedi masaya oturdum çaytımı doldurdu sevis tabağımı hazırlamıştı ellerine sağlık dedim afiyet olsun dedi beraber kahvaltı ediyor sohbet ediyorduk devamı 24 te