PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : les atiye 12

admin
20 Nisan 2021, 23:11
les atiye 12herkese selam les atiye 12 kaldığı yerden devam esmayla sohbet ediyor gülüyor gercekten harika zaman geçiriyordum kafamızda baya güzel olmuştu saat 17 15 gibiydi bu şekilde nasıl eve gideceksin diye sordum bişey olmaz birazdan duş alır kendime gelirim dedi uzun zamandır içki içmedim ondan çarptı dedi yanız seni değil benide çarptı dedim ama beni okadar etkilemişti sadece esma nın kendini iyi his etmesini istiyordum arada öpüşüyorduk yataktan hiç cıkmak istemiyorduk esmada bundan şikayetci deyildi esma ben duş alıyım baya kötüyüm dedi olur sen geç ben sana havlu getiriyim dedim tam ayağa kalktığında sallanmaya başladı kız nereye sen bu halinle duş bile alamasın dedim tekrar yatağa oturdu oooo dedi uzan esma uyumaya çalış kendine gelirsin dedim haklısın dedi başını yastığa koyar koymaz uyumaya başladı esma uyurken duşa girdim benimde kendime gelmeye ihtiyacım vardı suyu açtım suyun altında öylece durdum telefonum çalıyordu ama suyun altından cıkmak istemiyordum kapanıyor tekrar çalıyordu duştan cıkıp telefonuma baktığımda arayan nurtendi ama şuan hiç zamanı değildi esma yatağımda uyuyordu ya bana geliyorsa diye hemen nurteni aradım alo alo dedi nerdesın kız arıyorum açmıyorsun dedi telefonum arabadaydı bende yürüyüş yapıyordum dedim hayırdır nurten ne oldu dedim dışarda bişeyler yer sana geçerdik seni cok özledim dedi olur aslında ama arkadaşlarımla sözlestik bugun beraber takılaçaktık diye anladım dedi nurten kusura bakma senin bütün gün ailenle olacaksın düşündüm ondan dedim sorun değil canım sen eğlenmene bak bende ailemle vakit geçirecem diye sana önceden haber vermedim tamam ozaman sonra haberleşiriz dedim kapattım ohh iyi kıvırdın atiye diyerek kendi kendime güldüm baya açıkmıştım mutfağa geçtim hem bana hem esmaya kaşarlı makarna hazırladım ama esma hala uyuyordu yatak odasına esmayı uyandırmaya gitmiştim esma kalkmış duş alıyordu banyonun kapısından nasılsın esmacım dedim gülümseyerek harikayım dedi sevindim dedim sen ne yapıyorsun dedi bende yemek hazırladım seni bekliyorum dedim tamam dedi salata hazırladım masaya koydum esma üzerini giymişti 20 30 olmuştu benim üzerimde şortlu pijama takımım vardı üzerinde cizgi film karakerleri olan esma gelip masaya oturdu yemeğimizi yiyor sohbet ediyorduk bende esmaya nurten aradı dedim hımm ne istiyor dedi ben o an güldüm ne isteyecek yanıma gelecekti dedim hadi canım evet ne söyledin arkadaşlarla dışarda olacağımı söyledim düşünsene ya gelseydi ve seni yatağımda uyuyor görseydi dedim yok atiye düşünmek bile ıstemiyorum dedi gülümsedim esmada gülümsedi esma doğruyu söyle nurtenin benimle nasıl seviştiğini merak etmiyormusun dedim yok kız neyini merak ediyim ala aşkına öyledeme cok ateşli kadın dedim gülümsedim ayni senin gibi dedim nurtene bak sen dedi gülümsedi ama merak etmiyorum dedi bende gülerek zaten imkansız dedim bana sonra sen isle uraştığımı sordu bende hostesim dedim oda bana benim arkadaşımın kızıda hostes dedi evet biliyorum meltem hanım benim kabin amirim dedim hımm öylemi evet dedim annesi meltemin çalıştığını söylemişti ewet ben 4 gün izin aldım hımm iyiki almışsın yoksa seninle tanışmayaçaktık gülmeye başladık ellerine sağlık yemek harikaydı neyaptımki altı üstü makarna olsun harikaydı dedi afiyet olsun dedim bende kalkıp masayı topluyordum esmada kendi tabağını kadırdı mutfağa götürdü ben elime bez alıp masayı silerken esma arkamdan gelip bana sarıldı sütyensiz olan göğusleri sıkıyor okşuyordu baya tahrik ediyordu beni enseme öpücükler konduruyordu yüzümü esmaya döndüm esmaya dudaklarından öpmeye başladım esmada bana karşılık veriyordu popom basaya değiyordu bacaklarımdan yukarı kadırıp masanın üzerine oturdum omuzlarımdan beni hafif iterek masaya uzandım şortumu indirdi esmanın karşısında cırılcıplaktım sen harika birşeysin dedi ağzını amcığıma dayadı beni yalamıyor emiyordu somuruyordu bu benim daha cok hoşuma gidiyordu bende inliyor daha sert somur esma daha sert somur amcığımı em beni diye inliyordum beni emiyor dilini içime sokup cıkarıyordu birden parmağını içimde his etim sonra ikincisinide soktu iki parmağını ( g spot ) g noktasina baski yapiyor beni benden aliyordu baş parmağıylada bızırımı okşuyordu yok öyle bir zevk gercekten mükemeldi ben inledikce sesim daha fazla çıkıyordu artık dayanamıyordum titremeye başladım esma titrediğimi görünce amcığımı yalamya başladı esma yaladıkça ben boşalıyordum hala titriyor ve boşalıyordum esma başına kadırdığında bana bakıyordu o ara bacaklarımı kapatıp zevkten bitmiştim yanıma doğru gelip dudaklarıma öpücükler kondurdu balının tadı cok iyimiş dedi ben esmya cevap veremiyordum sadece yüzüne bakıyordum kulağıma yaklaşıp senle nurteni cok izlemek isterim dedi sandelyeye oturup telefonu elline alıp nurteni aradi alo nasıl nurtencim dedi birazdan sana kahve içmeye gelecem dedi kapattı telefonu ben yanızca esmaya bakıyordum tekrar yanıma yaklaşıp öptü dudaklarımda kilotumu ve sütyenimi sana bıraktım dedi sonra görüşürüz dedi bende başımı sallayrak tamam dedim gercekten esma harika bir zevk yaşattı kadınların nerden tahrik olduğunu iyi biliyordu masadan indim yatak odama geçip yatağın üzerine bıraktım kendimi saat 23 geliyordu ben bitkin haldeydim uyuya kalmıştım sabah 6 00 gibi uyandım cok mutluydum cok güzel sabahtı benim şarkılar söylüyor etrafı topluyorudum esmanın ıçcamaşırları kirli sepetine atıp benim kirlilerimede attım çamaşır makinesine doldurdum duşumu alıp cıktım kahvemi yapıp içmeye başladım müzik kanalını açtım şortumu üzerinede askılı tişortümü giyip balkonda etrafa bakıp sabah kahvesinin tadını çıkarıyordum telefonumdan sosyal medya bakıyordum hayat benim için cok güzeldi saat 6 45 geliyordu telefonum çalmaya başladı arayan esmaydı alo alo nasılsln atiye iyiyim sen nasılsın dedim ben cok iyiyim dedi sevindim iyi olmana dedim hala uyuyor sandınıyordum seni arayıp uyandırıyım dedim neden uyandıracak mısın beni bakalım beraber yürüyelim diye esma bugun yürümeyelim olurmu olur dedi kavlatı yaptınmı dedi yok dedim ozeman kafede görüşürüz dedi bak bu olur dedim sonra şortumu çıkarıp siyah üzerinde beyaz benekli kilot la sütyenimi giydim tekrar şortumu askılı tişortumu kırmızı babet ayakabımı giyip kafeye gittim arabamı park ettim kafeye gectim esmada beni bekliyordu ama ben sadece selam verdim başka masaya giderken bana atiye hanım gelin burun beraber kahvaltı yapalım dedi rahtsız etmeyim esma hanım dedim olur buyrunuz garson bakarak atiye hanımada kahvaltı yapmalarını söyle olur efendim dedi garson cekildi aslında dikkatsiz davranmıştık ama düzeltik sonradan nasılsın bakalım atiye dün beni bittirdin dedim gülmeye başladı ama şuan iyiyim dedim sen nasılsın harikayım cok rahat uyudum dedş bende buna cok sevindim dedim kocan morlukları fark etmedi insallah dedim yok kız geceliğimi giymedim alt ust pijamalarımı giydim gülmeye başladık nurten gittinmi evet gittim 1 saat takıldım nurtenle meltemin anneside ordaydı baya sohbet ettik bana hayırdır sende deyişiklik var dediler ne dedim ne bilelim sen söylüyecen dediler yok normal halim dedim sanki biz senin normal halini bilmiyoruz dediler hımm kafede içki içmiştim ondan olabilir dedim iyi ozaman dediler ama kız atiye içcamaşırsız kendimi cıplak gibi hıs ettim bende gülmeye başladım bu arada kahvaltımızda gelmişti sohbet ediyor gülüyor gerçekten ikimizde mutluyduk telefonum çalmaya başladı arayan nurtendi bende nurten arıyor dedim ne istiyor acaba dedi esma bilmem bakıyım öreniriz dedim alo dedim alo nasılsın iyiyim sen nasılsın dedim iyiyim dedi biraz konuştktan sonra nerdesin şuan dedi bende kafede kahvaltı yapıyorum dedim hangi kafede dedi bende seninle denizde oturduğumuz kafede dedim iyi benim evime yakınsın dedi bana gelmek istermisin dedi bende benim için sakıncası yok sence iyi fikirmi dedim bizimkiler hepsi çıktı akşama kadar dönmezler çekinecek birşey yok dedi olur dedim kahvaltımı bittiriyim gelirim dedim ben sana konum atarım dedi tamam dedim kapadım telefonu esmada bana bakıyor ne oldu yüzünün şekli deyşti dedi nurten beni evine gelmemi istiyor dedim oo nurtene bak dedi ailesi nerdeymiş bilmem ailece hepsi çıkmışlar hımm ewet haftada hepsi piknik için çıkar hayret kendi gitmemiş dedi sence neden gitmemiş dedim güldüm esma azmiş bizimkisi dedi ve gülmeye başladı bana aksama kadargelmezler diyor sen ne diyorsun esma ewet dönmeleri saat 7 8 bulur dedi evi yakınmış ewet yakın 10 dakikaya yetişirsin kusura bakmasın deyilmi seni bırakıp gideceğim için yok önemli deyil dedi güldü ben kalkıyım artık konumuda attı nurten tamam canım kalkım durdum esma söyle 2 saat sonra gelsene nurtenlere neden kız nurtenin o an ne yapacağnı cok merak ediyorum dedim fazla oturma 45 dakika kalır gidersin olur dedi valla ne yalan söylüyüm bende o halini merak ettim arabama binip konumu izledim her taraf villa dı nurteni aradim geldinmi dedi evet dedim kapısı akşap olan villa dedi arabanı villanin sonunda büyük ağacın oraya park et dedi tamam dedim kapatım telefonu way be baya zenginmiş nurten zile bastım ufak kapıdan içeri girdim nurten beni villanin giriş kapısında bekliyordu hoş geldin atiyecim bende hoş buldum dedim içeri girdik kapıyı kapatır kapatmaz dudaklarımdan öpmeye başladı bende karşılık veriyordum durdu bana baktı atiye şimdi evime hoşgeldin dedi ben nurtene bakıp güldüm geç otur dedi ne içersin dedi yeni kahve içtim dedim peki şarap hımm bak ona yok demem dedim güldü ben hazırlıyım dedi mutfağa gitti nurtenin üzerinde sadece gül kurusu saten gecelik vardı vecok sexy görünüyordu nurten herşeyi hazırlamış yemek masasına koyuyordu 6 kişik masaydı üzerindeki örtü cok guzel desenli masanın yarısına kadar inmişti sonra nurtenelimden tutup gel canım masamızda hazır dedi gercekten herşey cok guzel di gülkurusu renk sana cok yakışmış tşk ederim dedi herşey senin için dedi beni şımartıyorsun dedim sen cok şey hak ediyorsun sen bana bu yaşta yaşattığın bu heycanı hiç bir şeye değişmem gülümsedi bende gülümsedim bence sen herşeyi hak ediyorsun cok güzel kadınsın dedim gözlerimi nurtenden alamıyordum nurten efendim dedi bana yatak odanı göstermek istermisin daha içmeye yeni başlamıştık dedi bende cok merak ediyorum dedim olur gel dedi ve merdivenden yukarı doğru cıkıyorduk sonra sola döndük burası dedi cok guzelmiş dedim tşk ederım seninle daha guzel oldu dedi nurten yatağın köşesine oturmuştu devamı atiye 13