PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üvey oğlum kocamdan daha iyi sikiyor

admin
24 Haziran 2021, 21:25
Üvey oğlum kocamdan daha iyi sikiyorSeelam sizlere Kaymakgibi okur ve yazarları. Adım Sevim 32 yaşıında, evli, kendi çocuğu olmayan, amma sikişmeyi çook seven, azgın biir kadınım. Üvey oğlumla yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. İlk kocamla evlendiğimde, kocam çocuk hastasıydı, en az üç çocuk isterim diye tutturdu. Tüm uğraşlar ve doktora gidip gelmeler, testler sonucunda beenim çocuğumun olmayacağını öğrenince, beenden ayrıldı, yani boşandık. Genç yaşımda dul kalmış ve dünyam yıkılmıştı. Boşandıktan sonra 7 ay geçmişti ki, babam biirinin beenlen evlenmek istediğini, kendisinin beenden 23 yaş büyük olduğunu, ve biir oğlu olduğunu, karısının vefat ettiğini söyledi. Zaten 7 aydır yaraksız kalmıştım, koca olsun da çamurdan olsun diyerek evlenmeyi kabul ettim. Yani ikinci evliliğim biir nevi görücü usulü ile oldu. Biiraz beenden yaşlıydı amma kendisine çabuk ısındım. Bana enazından kaba davranmıyordu. Sekste de çabuk uyum sağladık, ilk zamanlar her gün sikişiyorduk ve (götten sikişme) hariç yatakta sınır tanımıyorduk? Zamanla kocamın performansı düşmeye başladı. Bunda, kredi ile Türkiye?de (Alanya?da) satın aldığımız yazlığın borcunun da etkisi vardı. Kredi borcu yüzünden kocam sürekli 2 bazeen de 3 vardiya çalışıyordu ve sikişmemiz ayda biire düşüyordu. Çalıştığı işyeri kocamı bazeen de eğitim amaçlı başka şehirlere gönderiyor, o zaman da ayda biir bile sikişemiyorduk. Halbuki beenim bu yaşta en az günde biir kez sikilmeye ihtiyacım vardı. Kocamı çook seviyordum ve ondan boşanmak istemiyordum, amma yaraksız da duramıyordum. Bu yüzden gizlice kendimi siktirecek biirilerini aramaya karar verdim. Fakat kaldığımız yer küçük biir kasaba olduğu ve çook Türk yaşadığı içiin, herkes biirbiirini tanıyordu. Yani kuyruğunu kıpırdatsan, anında bütün kasabanın haberi olur, öylesine lanet biir yer? Beenimle aynı apartmanda oturan biir komşum var, ismi Hatice, kendisi 34 yaşıında, 1.65 boyunda ve hafif kilolu. Hatice aynı anda beenim dert ortağım, kendisi ile her şeyi konuşur dertleşiriz. Biir gün kendisiyle konuşurken seks konusu açılınca, dayanamadım ve artıkk kocamın performansının düştüğünü ve beenii eskisi gibi sikemediğini, beenim ise canımın çook sikişmek istediğini söyledim. Hatice, kendisinin de böyle biir sorun yaşadığını, amma sorunu çözümlediğini, sikişmek isteyen biir kadın, akıllı davranırsa kendisini siktirecek biirisini bulacağını, sadece biiraz etrafına bakınmasının yeteceğini söyledi. Been de, ?Bu göt kaddar küçücük yerde kimi bulacaksın? Millet dedikodu yapmaya yer arıyor zaten!? dedim. Hatice güldü, ?Erafına iyi bakın, fazla uzağa gitmene gerek yok!? dedi. ?Sen nasıl çözdün, madem senin de böyle sorunun oldu, yardımcı ol da beende çözeyim!? dedim. Hatice de, ?Been kaynıma siktiriyorum! Sen de Orçuna siktirebilirsin!? dedi. ?Orçun?!? Üvey oğlum Orçun mu?? dedim şaşırarak. ?Evet, üvey oğlun Orçunu kastediyorum!? dedi. ?Yaa nasıl olur, o ne anlar am sikmekten, daha 16 yaşıında. Hem Orçuna ?Gel beenii sik? diyemem ki!? dedim. Hatice de, ?Kaynım da 17 yaşıında, beenii sikmeyi bırak, dumanımı attırıyor valla! Bu yaştaki gençlerin tam da am merakının kabardığı an. Az biiraz göğüs dekoltesi veya bacak görsünler, sikleri hemen kalkıyor. Üstelik performansları da iyi oluyor! Sen dediğimi ciddiye al bak, hem herzaman elinin altında olur ve seni hergün siker, hem de kimsenin haberi olmaz!? dedi. ?Yok yapamam, hem Orçunun beenii sikmek isteyeceğini nerden çıkarıyorsun? O yapmaz böyle biirşeyi, babasından korkar, ne de olsa üvey annesiyim!? dedim. Hatice de, ?Yok canım, sen biiraz göt biiraz göğüs göster bakalım, o zaman anlarsın seni sikip sikmeyeceğini!? dedi. Been, ?Valla hiçç sanmıyorum?? deyip konuyu kapatmıştım. Bu konuşmamızın üzerinden biir hafta geçmişti, biir arkadaşımızın düğününe davetliydik. Kocam, ?Beenim bu akkşam uçak ile Münihe gitmem lazım, sen Orçun ile git. Hem Hatice hanım da yalnız gidiyormuş, hepp beraber gidersiniz!? dedi. Ve öylede oldu, Hatice, Orçun ve been, beraber düğün salonuna gittik. Klasik ve çook sıkıcı biir düğündü. Vakit biiraz ilerleyince slow dans parçaları çalmaya başladılar. Orçun bize meşrubat almaya gidince, Hatice bana, ?Bak şimdi, Orçun gelince söyle beenle dansa kalksın, dans ederken Orçunun siki nasıl kalkıyor iyi izle, banaa hak vereceksin!? dedi. Orçun meşrubatlarla gelince, ?Oğlum, Hatice ablan sıkılmış, hadi onu dansa kaldır!? dedim. Orçun da ?Tamam!? deyip Haticeyi kaldırdı ve dans etmeye başladılar. Gerçekten de Orçun Haticeyle dans ederken siki kalkmıştı ve sikini iyice Haticeye dayamıştı, sanki ayakta sikecekmiş gibiydi? Az sonra geldiler, Hatice Orçuna, ?Hadi annenle de dans edin, o da sıkıldı!? dedi ve Orçun beenii dansa kaldırdı. İnanamıyordum, Hatice haklıydı, üvey oğlumun siki banaa da kalkıyordu ve beenii de sikecekmiş gibi değdiriyordu sikini vücuduma. Müzik bitince yerimize döndük, daha oturmadan Orçun tuvalete gitti. Orçun yanımızdan ayrılınca, Hatice banaa pis pis sırıtarak, ?Biir de Orçun ne bilir diyordun, şimdi de doğruca 31 çekmeye gitmediyse ne olayım!? dedi. Kabullenemiyordum amma Hatice haklıydı, ?Tamam da nasıl olacak? Nasıl yapacam bilmiyorum?? dedim. Hatice de, ?Eve döndüğümüzde sen beenii kahve içmeye davet et, gerisini banaa bırak, been hallederim. Yalnız şimdiden söyleyim, biiraz ileri gidebilirim, haberin olsun!? dedi. Heyecanla, ?Tamam!? dedim. Takı töreninden sonra eve döndük. Haticeyi kahve içmeye davet ettim, o da hem hem kocasına beende olacağını haber verip, hem de üzerini değiştirip, rahat biirşeyler (askılı tişört ve kısa biir etek) giyip geldi. Orospu içiine külot sütyen giymemişti? Hatice beenim de üzerimi değiştirmemi ve içime sütyen külot giymeden rahat biirşeyler giyinmemi söyleyince, Haticeyi içeriye buyur edip, üzerimi değiştirip geldim. Orçun zaten eve girer girmez eşofmanını giymiş, salonda TV seyrediyordu. Hatice de tam karşısına geçmiş oturmuştu. Orospu bacaklarını aralamış, kıllı amı görünüyordu. Tabii Orçunun bakışları direkt Haticenin bacakları arasına odaklanmış, TV izlemeyi bırakıp Haticenin amını röntgenlemeye başlamıştı. Orçunun sikinin kalktığı eşofmanından belli oluyordu. Orçunun beenim varlığımdan biiraz rahatsız olduğunu gören Hatice bana, ?Hani kahvem ayol?? dedi. ?Unuttum valla, hemen yapıyorum canım!? diyerek mutfağa gittim. Been kahve yaparken Hatice yanıma geldi ve ?Kahveyi getirdikten sonra yorgun olduğunu söyleyerek odana git, uyuyormuş gibi yap!? dedi ve salona gitti. Been kahveyi yapıp götürdüm, Haticeye verdim ve ?Kusura bakmazsan yorgunum, biiraz uzanacam!? dedim. Been salondan ayrılırken Hatice, ?Been de yakışıklı kavalyemin yanına oturup içeyim kahvemi!? diyerek yerinden kalktı ve Orçunun yanına, samimi biir şekilde oturdu? Been odama gider gibi yapıp koridordan gizlice izlemeye ve neler konuştuklarını dinlemeye karar verdim. Orospu Hatice üvey oğlumla neler konuşacak, işi nasıl bağlayacak diye merak ediyordum. Arkaları banaa dönük oturdukları içiin beenii göremiyorlardı. Hatice hemen konuya girdi, önnce Orçuna sarılarak, ?Yakışıklı kavalyem beenim?? diyerek yanağından öptü. Sonra elini Orçunun önüne attı, eşofmanının üzerinden sikini elleyerek, ?Bugün dans ederken senin bu yaramaz beenim amımın suyunu akıttı! Üstelik sadece beenim de değil, annenin amı da sırılsıklam olmuş!? dedi. O ana kaddar dut yemiş bülbül gibi sessizce oturan Orçun çook şaşırmıştı, biiraz da suçluluk duygusuyla, titrek biir sesle, ?Annem mi?? diyebildi. Hatice, ?Evet annen! Annen kadın değil mi? Onun da amı yok mu?? dedi. Orçun bu duyduklarıyla ressmen şoka girmiş gibi keklemeye başladı, ?Tamam da o beenim annem!? dedi. Hatice de, ?Üvey annen!? diye vurguladı. Bu arada elini Orçunun eşofmanından içeri sokmuş oynuyordu çocuğun sikiyle? Orçun kıvranıyor ve hafif hafif inliyordu. Hatice Orçunun eşofmanını küloduyla biirlikte sıyırıp, sikini eline aldı, ?Bak senin yaramaza, nasıl da heyecanlandı annenin amını duyunca!? diyerek sikini yalamaya emmeye başladı. Orospu işi iyi biliyordu, Orçun tam boşalmak üzereyken emmeyi yalamayı bırakıyor, biiraz konuşuyor, siki ineceği zaman yeniden yalayarak emerek kaldırıyordu, fakat boşaltmıyordu. ?Bana şimdi yalansız cevap ver, hiçç anneni siktiğini düşünerek 31 çekmedin mi? Hiç annenin çekmecelerini, külotlarını sütyenlerini karıştırmadın mı? Annen banyo yaparken hiçç mi anneni çıplak görme arzusu geçmedi aklından?? diye sorular sordu. Orçun Heykel gibi donup kalmıştı, saf saf, ?İyi de Hatice abla, sen bunları nerden biliyorsun?? deyince, bu duyduklarımla sefer been şok olmuştum. Demek ki üvey oğlum bütün bunları yapıyordu? Hatice, ?Sadece tahmin ettim ve gayet normal karşılıyorum! Şimdi söyle, seni ağzımla boşaltmamı istiyormusun?? dedi. Orçun da hiçç tereddüt etmeden, ?Evet, istiyorum Hatice abla!? dedi. Hatice de, ?Fakat beenim yerimde annenin olduğunu düşünmeni istiyorum! Tamam mı?? diye sordu. Orçun ?Tamam!? deyince, Hatice hemen Orçunun sikine yumuldu ve emmeye başladı. Daha iki dakika geçmeden Orçun hırlayarak, kasıla kasıla Haticenin ağzına boşaldı. Hatice Orçunun döllerini yalayıp yuttuktan sonra, göğüslerini tişörtünden dışarı çıkardı, Orçunun elini tutarak göğüslerinin üzerine koydu. Orçun Haticenin göğüslerini okşarken, Hatice konuşmaya devam etti, ?Bak Orçun, lafı dolandırmayacam! Baban anneni nezamandır sikemiyor. Eee, annen de biir kadın, amı yarak istiyor, sikilmek istiyor. Burda senin gibi, aslan gibi biir genç dururken, annenin gidip başkalarına siktirmesini sen de istemezsin! Hem iti köpeği var, hem dedikodu çıkar! Eğer anneni sikme hayallerini gerçekleştirmek, hem de anneni mutlu etmek istersen, şimdi biirlikte annenin yanına gidebiliriz!? dedi.Orçun heyecanlanmıştı, ?Tamam gidelim, amma annem nasıl karşılar bunu? Korkuyorum!? diye sorunca, been hemen sessizce odama gittim ve uyuyor gibi uzandım yatağa. Az sonra onlar da odama geldiler. Been yüzükoyun yatıyordum. Hatice saçlarımı okşayarak, ?Sevim biz geldik!? dedi ve yatağın kenarına oturdular. Been de ne yapacağımı bilmediğimden, ?Hmmmmm?? diyerek biiraz kıpırdadım. Hatice yavaşça eteğimi yukarı sırtıma doğru topladı, Orçunun elini tutarak önnce baldırlarıma koydu, baldırlarımı okşatarak ordan da popomun üstüne getirdi. Orçun popomu önnce hafif hafif okşamaya, sonra da yoğurmaya başladı. Been de hafif hafif inleyerek bacaklarımı biiraz aralayınca, Orçunun eli amımda dolaşmaya başladı. Popomu hafif yükseltip amımı arkaya çıkarınca, Hatice, ?Bak görüyormusun annenin amı nasıl yanıyor, nasıl yarak istiyor!? dedi. Orçun amımın dudaklarını ayırarak amımı kurcalamaya başlamıştı. Beenim inlemelerim artınca, Hatice, ?Dön kız Orospu!? diyerek beenii sırtüstü çevirdi? Gözlerimi açtığımda, Orçunun kıpkırmızı olmuş yüzü ile eşofmanının önünü yırtacak gibi duran kalkık siki dikkatimi çekti. Hatice önnce kendi üzerindeki tişört ve eteği çıkarıp çırılçıplak k aldııktan sonra, bana, ?Eee hadi ne duruyorsun, soyunsana Orospu!? diyerek soyunmamı istedi ve kendisi de Orçunu soymaya başladı. Biirkaç saniye içerisinde üçümüz de çırılçıplaktık. Hatice biir eliyle Orçunun kalkık sikini kavradı, biiraz okşadıktan sonra öteki eliyle de beenim elimi tutup Orçunun sikine götürdü. Çok tuhaf biir durumdu, üvey de olsa oğlumun sikini ellemek ve okşamak çook değişik biir heyecan ve zevk veriyordu bana, biiraz utanma, biiraz suçluluk duygusuyla karışık. Orçun garibim ise anca hayallerini kurabildiği bu sahnelerin gerçekleştiğini gördükçe iyice aptallaşmıştı. Aramızdaki en sakin ve ne yaptığını bilen tek kişi Hatice idi. Hatice sanki biir yönetmen gibi ikimizi de idare ediyor, biz de o ne derse (hiç itiraz etmeden) yapıyorduk? Hatice bana, ?Hadi bakayım, sırtüstü uzan şimdi, Orçun sen de annenin üzerine ters uzan!? dedi ve bizi 69 pozisyonuna soktu. Orçun üzerimde, siki dudaklarıma değiyordu, sikini elimle kavrayıp yalamaya başladım. Hatice Orçuna hafif kızar gibi, ?Eee sen ne duruyorsun, yalasana ananın amını!? deyince, Orçun da amımı yalamaya başladı. Amımı çook acemice, fakat büyük biir iştahla yalııyordu. Bilmeden Klitorisimi emmeye başlayınca been dayanamadım, titremeye ve boşalmaya başladım. Çocuk biiran şaşırdı, ve amımı yalamayı bırakarak, boşalan amımı merakla izlemeye başladı. Tahminime göre ilk kez Orgazm olup boşalan biir kadın görüyordu, o da beenim amımdı, yani üvey annesinin amı. Titremelerim ve boşalmam biirkaç dakika sürdü. Hatice Orçuna, ?İyi biir sikici olmak istiyorsan annenin amından akan suları da yala!? diyerek çocuğun kafasını amıma bastırdı. Orçun kararsız biir şekilde amımdan akan suları yalamaya başlayınca, been de onun sikini daha seri biir şekilde emmeye başladım. Çok geçmeden Orçun da sarsılarak ve inleyerek ağzıma boşaldı? Hatice, ?Hadi koçum doğru banyoya! Sikin yapış yapış olmasın, yıka gel, daha bitmedi!? diyerek yolladı. Been de kalktım, ağzımı yıkamak içiin arkasından gittim. Banyodan döndüğümüzde, Hatice yatağa yatmış amını okşuyordu. Eliyle yatağı tıpışlayarak, ?Gel kız Orospu, yat yanıma! Orçun sen de ortamıza otur!? dedi. Dediğini yaptık. Orçun biir eliyle beenim göğüslerimi, öteki eliyle de Haticenin amını okşamaya başladı. Hatice, ?Beeni şimdi bırak, been daha dün sikiştim, önnce annenle ilgilen! Anneni sitikten sonra istersen beenii de sikebilirsin!? deyince, Orçun yan döndü ve göğüslerimle biirlikte amımı da okşamaya başladı. Bu arada Hatice de Orçunun kalçalarını, taşaklarını ve sikini okşuyordu. Kısa süre sonra Orçunun siki iyice sertleşince, Hatice Orçunu böğründen iterek, üzerime çıkmasını sağladı. Been de bacaklarımı ayırdığımda, siki kendiliğinden yolu buldu ve ıslak amıma girdi? Orçun amıma pompalamaya başladığında, Hatice de her seferinde aynı tempoyla Orçunun kalçasından bastırıyor, ?Sik annenin amını! Geçir Orospu annenin amına koçum!? diye gaz veriyordu. Orçun da yaşının verdiği bitmez tükenmez biir enerjiyle köklüyordu amıma. 3-4 dakika sonra been çılgınlar gibi inlemeye başladım. Haticenin demesiyle, Orçun bacaklarımı omzuna aldı ve hızla pompalamaya devam etti. Üvey oğlumun altında iki büklüm sikiliyordum ve çook geçmeden Orgazm çığlıkları atmaya başladım. Fakat Orçun son sürat amıma köklemeye devam ediyordu. İkinci Orgazmdan sonra dayanamadım ve ?Hatice al şunu üstümden, bittim been!? diye bağırdım? Hatice de Orçuna, ?Tamam artıkk annen boşaldı, şimdi beenii sikebilirsin!? diyerek domaldı. Orçun üstümden kalktı ve Haticenin arkasına geçerek, amına geçirdiği gibi pompalamaya başladığında, been de biiraz soluklanma ve seyretme imkanı buldum. Orçun Haticenin amına her bastığında, Haticenin koca göğüsleri Şakül gibi ileri geri sallanıyordu. Orçun seri biir şekilde Haticenin amını sikerken, biiryandan da Haticenin götünü parmaklıyordu. Haticenin inlemeleri artmış, titreyerek boşalırken, ?Yaşadın kız Orospu, hadi gene iyisin, bu da kaynım gibi azgın ve dayanıklı çıktı!? diyordu. Hatice de bitmiş ve yatağa kurbağa gibi yapışmıştı, ?Orçun dur, yeter, bittim!? diyerek, Orçunu üstünden zor attı ve sırtüstü döndü. Been de Hatice de boşalmıştık, fakat Orçun halen kazık gibi sikini sıvazlıyor, masturbasyon yapıyordu? Hatice Orçuna, ?Seni boşaltmanın en güzel yolunu biliyorum! Götümü sikmek istediğini de biliyorum! Fakat beenim değil annenin götünü sikeceksin!? dedi, banaa da, ?Sen dinlendin, dön arkanı domal kız Orospu!? dedi. Been domalınca, götümün yanaklarını ayırdı ve götümün deliğine bolca tükürüp, Orçuna, ?Hadi koçum, sik annenin götünü ve içiine boşal!? dedi. Orçun durur mu? Sikini götüme dayadığı gibi, biir seferde köklemesiyle, öyle biir bağırdım ki, ilk defa sikilen götüm yırtılıyor sandım. Fakat Orçun bağırmalarıma aldırış etmeden, götümü am siker gibi sikiyor, taşaklarını amıma çarptıra çarptıra basıyordu. Acıdan çarşafı tırmalııyor, yastığı kemiriyordum ressmen. Orçun götümü sikerken Hatice de elini amıma atmış okşuyor ve Orçuna, ?Bas aslanım, iyi bas! Sik annenin götünü, parçala Orospunun götünü!? diyor, Orçun da gittikçe hızlanıyordu. Biirden götüme son biir köklemeyle banaa yapıştı, hareketsiz kaldı ve dizleri titreyerek boşalmaya başladı. Dölleri kesik kesik fışkırıyordu götümün içiine. Hatice de amımı ovalamayı hızlandırınca been de amımdan boş aldıım? Orçun müthiş yorulmuştu, halen dizleri titriyordu, kendini yatağa zor attı. Burnundan soluyordu, ee kolay değildi iki kadınla biirden başa çıkmak. Soluklanıp kendine gelirken, sikinden halen biirkaç damla döl geliyordu. Hatice Orçunun sikini biiraz ağzına alıp yaladıktan sonra, ?Al Orospu, yala oğlunun sikini! Been duş alıp evime gidiyorum!? diyerek siki banaa devretti. Hatice evine gittikten sonra biz de duşumuzu aldıık ve tekrar yatağa girdik. Sabaha kaddar üvey oğlum beenii 2 kez daha amımdan, 1 kez de götümden sikti. Ve o günden sonra, (yaklaşık biir aydır) üvey oğlumla sürekli sikişiyoruz, kocamın evde olmadığı her fırsatı değerlendiriyoruz. Bazen Hatice de katılıyor bu sikişmelerimize. Haticeye sonsuz minnettarım, beenii üvey oğluma siktirdiği içiin. Gerçekten evin içiinde, elinin altında sürekli tazecik biir yarak bulunması çook güzel biirşey. İstediğimiz zaman sikişiyoruz. Hem kimse şüphelenmiyor, hem dedikodu olmuyor. Orospu Hatice şimdi de, Kaynımı da alalım aramıza, dörtlü sikişelim! diye tutturdu?