PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dügünde arkadasimin annesiyle seviştim /

admin
11 Ağustos 2021, 19:14
dügünde arkadasimin annesiyle seviştim /Merhaba ben murat 20 yaşında bir delikanlıyım size bu yaz arkadaşım gökhanın annesini siktiğimi anlatıcağım mahalleden arkadaşım gökhanın güzel bir annesi vardı adı zeynep dul bir kadındı 42 yaşlarında 1.65 boyunda 50 kilo civarında sarışın bir kadındı bir butik işletiyordu onu her gördüğümde iç çekerdim hatta bazen rüyalarıma girer tam kıvama getirip sikeceğim zaman uyanırdım neyse bir gün mahalleden bir arkadaşın düğünü vardı düğün salondaydı zeynep ablada gelmişti gelinle damat çıkmış oynamıştı herkez çıkıp dans ediyordu bende dayanamayarak zeynep ablaya gidip dansa kaldırdım. Sanki kız arkadaşımla dans ediyordum gözlerine bakarak dans ederken biraz şunu yoklayım bakalım diyerek elimi belinden kalçalarına indirdim bir müddet sonra zeynep abla murat elini çekte görenler yanlış anlamasın dedi bende yaa zeynep abla kusura bakma farkında değilim dedim oda yaa farketmez ama görünürse yanlış anlaşılır dedi neyse bir müddet sonra müzik kesildi teşekkür ederek gitti o gün biraz alkol almıştık gece düğünün bitimine doğru arkadaşlar gece eğlenmeye gitmek istiyordu ama benim ertesi günü işlerim olduğu için gitmiyordum gökhan o zaman annemide eve bırakıver dedi bende tamam dedim gökhanla beraber annesinin yanına gittik ve benim eve bırakıcağımı eğlenmeye gideceklerini falan anlattı anneside tamam dedi biz annesiyle arabaya binip eve doğru yola koyulduk zeynep abla murat hep kendiniz içtiniz zeynep abla al şunuda sen iç demediniz aşk olsun dedi bende içeceğini bilseydim getirirdim zeynep abla dedim niye benim ağzım yokmu dedi.Tamam kusura bakma o zaman dedim yaa canım alkol istedi ne içtiniz siz dedi bende votka dedim o zaman çek bir bayiye votka alalım bende içecem dedi hemen bayiye çektim girip votkayla enerji aldım tekrar arabaya binip ee nerde içecez dedim evde dedi hemen eve çektim yukarı çıkarken içimden off yaşadın oğlum bugün bu karıyı sikersin sen dedim eve girdiğimizde bana salona geç ben geliyorum üzerimi değiştireyim dedi tamam diyerek salona oturdum geri geldiğinde üzerinde askılı bir badi altındada eşofman altı vardı içindede südyen olmadığı belli oluyordu bana bardak almadınmı sen diyerek mutfağa gitti ve bardak getirdi ben ikili koltukta oturuyordum oda hemen yanıma oturdu votkaları doldurduk ve içmeye başladık ben gözlerimi üzerinden ayırmıyordum resmen gözlerimle sikiyordum bardaklar boşalmış ikinci bardakları doldurmuştum birden murat bana bak dedi efendim dedim neden beni her gördüğünde gözlerini dikip bana bakıyorsun bugünde dans ederken ellerin kalçalarımda geziyordu yoksa beni becermekmi istiyorsun dedi.Ben hiçbirşey diyememiştim eğer beni becermek istiyorsan şimdi tam zamanı diyerek yerinden kalkıp kucağıma oturdu ve dudaklarıma yapıştı öpüşmeye başlamıştık durup üzerindeki penyeyi çıkardı bende hemen göğüslerine yapıştım ve yalamaya başladım sonra ayağa kalkıp altındakinide çıkarmaya başladı bende ayağa kalkıp hemen gömleğimi çıkardım oda yanıma gelip kemerimi çözdü pantalonumu aşağı indirip yarrağımı kilodumun üzerinden okşamaya başladı aynı zamanda öpüşüyorduk daha sonra göğüslerimi falan öperek aşağı inmeye başladı yere diz çöküp kilodumuda indirdi yarrağımı eliyle kavrayıp bir iki git gel yaptıktan sonra ağzına almaya başladı bir müddet yaladıktan sonra bunu kaldırıp koltuğa oturttum önünde diz çöküp bacaklarını ayırdım ve kaymak gibi amını yalamaya başladım zeynep ablada off harika hadi murat becer beni hadi lütfen yeter artık becer beni demeye başladı bende hemen bacaklarını havaya kaldırıp koltuk altlarıma dayadım ve yarrağımı tükürükleyip amına dayayıp yüklendim hemen sokup çıkarmaya başladım zeynep abla inlemeye başlamış bende hızla sokup çıkarmaya başlamıştım arada uzanıp dudaklarından öpüyordum.Daha sonra içinden çıkıp zeynep ablayı kaldırdım ben koltuğa oturup onu üzerime çektim yarrağımı elleriyle amına dayayıp oturdu sonrada hızlı ve sert bir biçimde oturup kalkmaya başladı ben artık boşalmaya yakındım bunu ona söylediğimde korkma aslanım içime boşal dedi bende az sonra boşalmaya başladım o anda oda bana sarıldı ve kasılıp boşaldı üzerimde haraketsiz öylece durdu yarrağım halen içindeydi ve kütük gibiydi sonra hareketlendi ve gülümseyerek süperdi dedi ve dudaklarıma öpücük kondurup üzerimden kalktı yarrağıma bakıp daha seninkinin inmeye niyeti yok galiba dedi bende yerimden kalkıp yanına gittim ve dudaklarından öptüm sonrada omuzlarından bastırıp yarrağımı ağzına verdim sonrada yerde domaltıp yarrağımı amına soktum sert ve hızlı bir biçimde sikerken önümden kaçtı nefes nefese ohh napıyorsun zevkten ne yapıcağımı şaşırdım dedi sonrada yere uzanıp bacaklarını araladı bende hemen üzerine uzanıp sikmeye başladım bir müddet sonra boşaldı.Bende boşalıp yanına uzandım nefes nefese bir müddet yattık sonra hadi murat bugünlük yeter giyinde bakarsın gökhan gelir böyle görmesin bizi dedi bende tamam diyerek giyindim yanına gidip daha sonra devam edecekmiyiz dedim tabii devam edicez murat yarrağının tadını aldım birkere dedi ve dudaklarımdan öperek yolcu etti o günden sonra iki üç günde bir sikişiyoruz